Как бихте реагирали ако..

  • 2 394
  • 49
... сте седнали с едни майки от детската площадка в близкото кафене  докато децата си играят и дойде едното от децата и каже, че му се ака, а майка му му казва да отиде да ака в близката тревичка, зад едно малко храстче, което е на не повече от 2 метра от масата, на която сте седнали. И всичко това при положение, че в заведението има тоалетна.
Честно да ви кажа аз направо се втрещих.   ShockedЕдно е детето да пишка в тревата ( и моето дете го прави , но само когато не сме близо до тоалетна), но съвсем друго е да оставиш детето си да се "изака" точно до заведението - пред погледа на всички посетители. При положение, че можеш да го заведеш в тоалетната на заведението. След тая случка видях голям зор докато обясня на дъщеря си, че не е редно да се ака в парка или до заведението и че акането трябва да става само в тоалетната.
Познавам малко тая майка (от срещите ни по градинките), но не приемам нейното поведение.
Вие как мислите?
Виж целия пост
# 1
 Ами...,не го приемам,ама на кой му пука. Sad
Виж целия пост
# 2
Ами не е най-добрият вариант, разбира се, невъзпитано е. Но не бих се впечтлила особено, защото градинките и без това са пълни с кучешки лайна, та от едно детско не мога да се погнуся Mr. Green Виж, моето дете никога няма да чуе подобен съвет от мен! Причината да не реагирам на подобна изцепка е, че отвсякъде ни залива простотия, постоянно, ежеминутно...Сложих си дебелата кожа вече, защото иначе не се издържа...Научих се по-дребните неща да си ги пускам покрай ушите Whistling
Виж целия пост
# 3
И аз не го намирам за редно.
Преди седмица в една градинка, синът ми също поиска да ака. Въпросната градинка е далеч от нашия дом, няма и тоалетна наблизо. Заведох го в едни храсталаци, далеч от хорски очи, и като си свърши работата, събрах "продукта" и заедно с мръсните мокри кърпички го сложих в найлонов плик, завързах го добре и изхвърлих в боклуджийски казан. И това не е особено редно, но все пак е по - приемливо в ситуации като тази.
Виж целия пост
# 4
Зависи дали майката ще почисти след детето.
Моята дъщеря не иска да ака в тоалетните по заведенията, пък и честно казано голяма част от тях са толкова мръсни, че и аз не искам да влизаме в тях. Когато се налага да ака навън, ака точно така- зад храстче или дърво, но в торбичка, която после отива в коша. Това намирам за нормално, предвид малката възраст на детето и невъзможността да я накарам да стиска до вкъщи.
Виж целия пост
# 5
Добре де, за кучетата може, за децата не бива... А тоалетните в заведенията са едни чистички... Пияниците не са ги опикали изобщо...
Виж целия пост
# 6
А тоалетните в заведенията са едни чистички... Пияниците не са ги опикали изобщо...
Е, разбира се, ако тоалетната е в такъв вид, няма да си вкарам детето вътре по никой начин.
Виж целия пост
# 7
За ходенето по голяма нужда съм твърдо да се прави само в тоалетна....
За пишкането "давам" да полива дръвчетата  Party
Виж целия пост
# 8
Добре де, за кучетата може, за децата не бива... А тоалетните в заведенията са едни чистички... Пияниците не са ги опикали изобщо...

  Не може,ама аз нямам куче имам дете. CrazyАко се сдобия с такова /в което дълбоко се съмнявам/ ще си чистя след него.Всеки решава сам за себе си.Има стопани,които чистят след кучетата,има майки на които не им пука че децата им ще осерат градинката и обратното.
Виж целия пост
# 9
При наличие на тоалетна в заведението, не възприемам да се ака по градинките.
Виж целия пост
# 10
Случвало ми се е 2 пъти. И то не в заведение, а на площадката. Постлах салфетка, зад един храст, Дани се изака върху нея, забърсах му дупето, загънах всичко и го хвърлих в контейнера за боклук.
Виж целия пост
# 11
При наличие на тоалетна в заведението, не възприемам да се ака по градинките.
Peace
Виж целия пост
# 12
Втрещена съм! Едно е да се изака на 2 метра, а съвсем друго да отидете далеч от заведението и майката да го почисти.
Макар че не трябва да съм изумена, защото тази година на плажа едно малко дете се изака на брега, пред очите на майка си и татко си, които не реагираха по никакъв начин. Занесохме хартия и торба, за да почисти майката и тогава, представяте ли си, тя беше изумена, че някой се е осмелил да наруши спокойствието и почивката й! В крайна сметка бащата свърши работа ...
 
Виж целия пост
# 13
Ох,л@бимата ми тема...не приемам нито ку4ета нито деца да дрискат в храстите.Трябва да има глоби за това.
Виж целия пост
# 14
За ходенето по голяма нужда съм твърдо да се прави само в тоалетна....
За пишкането "давам" да полива дръвчетата  Party

Така така  Laughing

Ако не иска в обществената тоалетна поради "изключителната" чистотата вътре, да стиска до вкъщи  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия