Да се подразним (Удари под кръста по Чут-Чутовски ) !!!

  • 3 814
  • 112
 По желание на ред многоуважавани от мен съфорумки, обявявам темата за открита  fight
 Вие сте  Mr. Green
 Държа да отбележа, че на лична получих пълна подкрепа от един Републикански шапион по фехтовка, който каза да ви предам че я сте ме захапали...я ви е делнал тва-онова Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Много ме дразнят "мъжо" и "мъжото" във форума.И "гарниер" в рекламите по телевизиите.
Виж целия пост
# 2
Много искам да се запиша, а мразя "запис". Какво да правя?
Виж целия пост
# 3
аааааааааааааааа не, удари под кръста по се ядваше, или плюене в лицето Laughing Laughing Laughing
Касиди, много си омекнала, стегни се, веднага Wink
не бееееееее Шанел, ти дразниш мен, аз теб, например, а не кое ни дразни......я да видим, как да те издразня се чудя.......ще го измисля Wink
Виж целия пост
# 4
Много искам да се запиша, а мразя "запис". Какво да правя?
Напиши "ще следя темата" .
Виж целия пост
# 5
Много искам да се запиша, а мразя "запис". Какво да правя?
подразни някого Whistling
Виж целия пост
# 6
Напиши " Издразвам се " Mr. Green

Касиди, много си омекнала
Дразниш ме! Това, че съм мека как да го тълкувам?! Редовно тренирам и нямам нищо меко по себе си  Twisted Evil
Виж целия пост
# 7
Дразня се, от целия форум, предварително, ако не съдейства ето тук в неделя http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=219762.0

и знам, че много дразня половината форум, когато намешвам такива теми Laughing
Виж целия пост
# 8
Дразните ме, защото никой не се изкефи на тирантите ми в аватара!
Виж целия пост
# 9
"Дразнят ме" е силна дума, но ми става адски скучно, от теми като "предната".
И определено ми е тъпо да отворя тема и да е навързано с цитати от горе до долу, където пет човека си правят общ чат от типа скайп.
Виж целия пост
# 10
Дразните ме! Ще си тръгна от работа и няма да прочета кой кого, защо и как точно дразни.
Но пък ще ви издразня с факта, че отивам да си дразня Г-точката с шопинГ-терапия Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Дразни ме, когато периодично се повтарят определени теми, само заглавията им са различни. Като тази, например Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Дразниш Ваня! Ти имаш ли си представа колко рядко си дразня точката по твоя начин?!

Не се прави...Тази тема не е съществувала никога. Търсиш под вола теле! Дразни ти се с някого, но недей с мен щото онази с рапирата ще те бодне  #Cussing out
Виж целия пост
# 13
А ти имаш ли представа, че моята ще я дразня чрез покупка на детски дрехи? Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Дразни ме на Лиска подредбата на постовете...Докато я чета ми се накъсва мисълта,летейки рязко от ред на ред  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия