За ССФ да поговорим!?

  • 2 449
  • 37
Та чудим се с някои съфорумки  newsm78  как тъй толкоз теми за изневери и секс в различните подфоруми..... пък ССФ вярна, обичана и всеотдайна на семейното огнище  newsm78 

ПП Досещайте се,че това е новият начин за анонимност - не е моя темата,пък съм и гост;)
Виж целия пост
# 1
Еми когато се говори за изневери,секс извън семейството и т.н с пълна сила важи правилото "Разговора се води изключая присъствующите"
Виж целия пост
# 2
Мммм,има нещо такова  newsm78

Аз май не се вписвам в определението ССФ  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
41 пъти видя темата.... пък само 2 отговора  newsm78


ССФ разкрий сърцето си  Flutter
Виж целия пост
# 4
Та чудим се с някои съфорумки  newsm78  как тъй толкоз теми за изневери и секс в различните подфоруми..... пък ССФ вярна, обичана и всеотдайна на семейното огнище  newsm78 


Е, кво толкова има да му се чудите?  newsm78
Ми те гостите пишат за изневери и секс! ССФ никога, никога не прави така!  Naughty
А, щях да забравя! ССФ никога не клюкари по адрес на съфорумките си нито на ЛС, нито на Кю!  Naughty Naughty Naughty
Виж целия пост
# 5
Аз пиша в проблемните теми, но никога от личен опит Mr. Green Аз съм пИрфектна Flutter
Виж целия пост
# 6
Та чудим се с някои съфорумки  newsm78  как тъй толкоз теми за изневери и секс в различните подфоруми..... пък ССФ вярна, обичана и всеотдайна на семейното огнище  newsm78 


Е, кво толкова има да му се чудите?  newsm78
Ми те гостите пишат за изневери и секс! ССФ никога, никога не прави така!  Naughty
А, щях да забравя! ССФ никога не клюкари по адрес на съфорумките си нито на ЛС, нито на Кю!  Naughty Naughty Naughty
newsm10
Виж целия пост
# 7
Ти да не си от групичката кухи лейки, които идват да четат тук, за да се забавляват с чуждите проблеми и после да се правят на интересни в клюкарника цитирайки ДиС?
Виж целия пост
# 8
ССФ е Скандално Съвършена Форма на живот.
Аз съм ССФ Crazy
Виж целия пост
# 9
Ми то това тука да не е изповедалня. Всеки ще си премълчава каквото си иска.
Виж целия пост
# 10
Какво наистина означава ССФ?
Скандално Съвършена Форма на живот ли?Че все го срещам из форума.... Blush
Виж целия пост
# 11
Ако ССФ е Скандално Съвършена Форма,аз съм ССф.Иначе отказвам да съм средно статистическа.
Виж целия пост
# 12
 Whistling какво означава ССФ освен "Скандално Съвършена Форма"
 Tired
Виж целия пост
# 13
Крокс, а обувки Крокс уважаваш ли?
И кой точно модел носиш? А слагаш
ли си цветенца или калинки в дупките?
Виж целия пост
# 14
Whistling какво означава ССФ освен "Скандално Съвършена Форма"
 Tired
Средно статистическа форумка  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия