подарък за 3-та годишнина

  • 2 714
  • 4
Здравейте, търсих подобни теми, но не можах да открия. С моя приятел правим 3 години след 2 седмици. За първата година му подарих нещо дребно, за втората му направих изненада със свещи и много дреболийки. НО той с нищо не ме изненада... сега го усещам, че се приготвя нещо и се чудя аз какво да направя за него. Знам че тези неща трябва да дойдат отвътре, но вече съм се изчерпала малко. Ако се сетите за нещо оригинално, моля споделете!  Confused     
Виж целия пост
# 1
Купи му нещо за спомен.
Като го види след време да каже: "Това беше за 3-тата годишнина"!
Виж целия пост
# 2
например??? хайде помогнете !!! толкова оригинални идеи съм виждала в този форум....
Виж целия пост
# 3
Здравейте, търсих подобни теми, но не можах да открия. С моя приятел правим 3 години след 2 седмици. За първата година му подарих нещо дребно, за втората му направих изненада със свещи и много дреболийки. НО той с нищо не ме изненада... сега го усещам, че се приготвя нещо и се чудя аз какво да направя за него. Знам че тези неща трябва да дойдат отвътре, но вече съм се изчерпала малко. Ако се сетите за нещо оригинално, моля споделете!  Confused     
Направете си една хубава екскурзия до "Банско","Девин","Мелник"   loveuuu
Виж целия пост
# 4
nqmame vazmojnost sega za po4ivki, pyk i dostaty4no hodihme lqtoto...sega i dvamata u4im i nqma kak. iska mi se ne6to, koeto da mu napomnq za na6iq praznik. no do sega tolkova ne6ta sym pravila, 4e malko sym se iz4erpala....   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия