Преглед след раждане?

  • 1 488
  • 24
Ходихте ли на преглед след раждането и ако да кога?
Притеснявам се дали докторът трябва да даде зелена светлина за секса или мога да си действам на своя глава.
Вие чакахте ли разрешение за креватните упражнения.
Виж целия пост
# 1
Не съм чакала разрешение, при изписването ми казаха, че като свършат лохиите, ако искаме- няма проблем.

На преглед отидох на датата, която ми назначиха, беше записана в документите, с които ме изписаха, около месец след това.
Виж целия пост
# 2
Aз лично ходих след 40 ден на преглед.И не съм чакала доктора да ми каже дали мога да правя секс или не.Стига да не те боли ....няма проблеми  bouquet
Виж целия пост
# 3
И аз не съм искала разрешение, след лохиите и при добро желание - може  Grinning
Виж целия пост
# 4
Не преглед отидох чак три месеца след раждането. Blush Дотогава се само се каних и най-накрая отидох. Слава богу всичко беше ок.
За секса не съм искала разрешение - правихме около 20 дена след раждането (секцио).
Виж целия пост
# 5
След раждането имах проблеми с шевовете и се наложи да го посетя. След това трябваше пак да отида, но така и не успях.  Embarassed Възстанових се и не видях смисъл да се допитвам до него, действах на своя глава (когато се почувствах готова и "оздравяла"). Но доста време ми отне докато се престраша, де.
Виж целия пост
# 6
ходих,трябваше да отида след 5 седмици,но се забавих малко.не чакай разрешение,ако се чувстваш добре давай Mr. Green
Виж целия пост
# 7
След спирането на лохиите- действайте WinkНа преглед отидох месец след ражаднето.
Виж целия пост
# 8
Аз отидох един месец след раждането,просто исках да съм сигурна,че всичко е нормално
Виж целия пост
# 9
Аз ходих на преглед на 45 ден след раждането.Чакахме го да ни "разреши" да правим секс,т.е. да види дали всичко е наред-за наше успокоение.А аз доста след раждането кървях-до 36 ден и имах 5 шева.С две думи беше ни страх!
Виж целия пост
# 10
На мен като ми сваляха конците ( със секцио съм) седмица след раждането ми каза докторицата, даже дори ме поощри  newsm62, да започваме след 2-3 седмици. Друг е въпросът дали започнахме  smile3532 А прегледът след раждането ми беше след 6 седмици след секциото.
Виж целия пост
# 11
Около 40 дни след раждането ходих на преглед.За секса-казаха ми-когато се почувствам готова физически и психически... Mr. Green
Виж целия пост
# 12
за преглед - около месец и половина след операцията. за секса - около месец - месец и половина след раждането, ако нямам оплаквания някакви
Виж целия пост
# 13
Според мен всичко е много индивидуално. Зависи от много неща , аз ходих на преглед  10 дни след раждането и после след 2 - 2.5 месеца, но се чистих цели 50 дни. Що се отнася за секса определено чаках разрешение, но имах много вътрешни шевове. Ако всичко обаче е ок и имаш желание действай.
Виж целия пост
# 14
Отидох месец и половина след раждането, след като ми спряха лохиите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия