Максим Стависки избягал в Русия, а?

  • 4 732
  • 97
От прегледа на печата в "Тази сутрин" чух, че Максим си почива спокойничко в Русия. ooooh!
Пиянски истории по морето, убийство на невинни млади хора и дим да го няма. Shocked

Горката Албена. Как го търпи това леке! ooooh!
Виж целия пост
# 1
 Shockedтова не съм го чула,но е жалко как един живот в разцвета си си отиде,а нашето правосъдие бездейства.Но каквото и да прави сега и където и да е "Господ забавя,но не забравя"...а ми се струва,че Максим не го гризе много много съвестта...
Виж целия пост
# 2
Албена да не се окаже, че е с него?
И дали наистина е "избягал" може при родителите си да е отишъл.. съмнява ме да направи такава глупост.
Пък то и няма за какво да бяга те тук ще го оневинят и най-много условна присъда да му лепнат  Crazy
Виж целия пост
# 3
Нищо чудно - докато има цели форуми, подкрепящи пиян убиец, какво и защо очаквате от това общество?!
Виж целия пост
# 4
А вие какво очаквате от него докато тече следствието?
Да седи сам в една стая и да си завира клечки под ноктите, да не излиза, да не се храни и къпе?
Виж целия пост
# 5
ivonska ти сериозно ли?Каде са тези форуми???
Виж целия пост
# 6
А вие какво очаквате от него докато тече следствието?
Да седи сам в една стая и да си завира клечки под ноктите, да не излиза, да не се храни и къпе?

Допълвам - и какво, да не може да иде на гости на родителите си ли? Какво общо има вината в случая?

Авторката на темата не е чула цялото изречение - че Максим тези дни ще върне от Русия, където е в момента, за да се запознае с готовата съдебно-медицинска експертиза.
Виж целия пост
# 7
ivonska ти сериозно ли?Каде са тези форуми???

Виж предишната тема за Максим - към края и ще откриеш представителни извадки, от които да ти настръхне косата. (на безжична връзка съм, иначе бих ти потърсила направо линка)
Виж целия пост
# 8
И аз го чух ,и бях потресена.Не знаех,че човек предизвикал катастрофа с жертви има право да напуска не само града .а и държавата.Какво правят парите и връзките,виждате ли!
Виж целия пост
# 9
Не знаех,че човек предизвикал катастрофа с жертви има право да напуска не само града .а и държавата.Какво правят парите и връзките,виждате ли!

Ох, не ми се влиза в подобни дискусии, защото избиват все в друга посока... обаче вижте, има си НПК и той казва кога и как се взимат мерки за неотклонение за различните видове престъпления.
Виж целия пост
# 10
абе хора стига глупости човека живее над нас и вчера го видях носеше мече за боядисване и неколко чанти.Освен днес да е почнал ремонт и да е стартирал на почивка, ама малко съмнително ми се струва
Виж целия пост
# 11
По тв съобщиха,че тези дни си идва от Русия.
Не знаех,че човек предизвикал катастрофа с жертви има право да напуска не само града .а и държавата.Какво правят парите и връзките,виждате ли!

Ох, не ми се влиза в подобни дискусии, защото избиват все в друга посока... обаче вижте, има си НПК и той казва кога и как се взимат мерки за неотклонение за различните видове престъпления.
На мен,също,не ми се иска да влизам в спор,но ако не дай си боже някой от нас попадне в такава ситуация,няма да му позволят да напусне страната.А дори не се каза,че са го пуснали/задържали и каква е гаранцията.При повдигнато обвинение нямаш право да напускаш пределите на страната.
Виж целия пост
# 12
абе хора стига глупости човека живее над нас и вчера го видях носеше мече за боядисване и неколко чанти.Освен днес да е почнал ремонт и да е стартирал на почивка, ама малко съмнително ми се струва

Както беше съобщено в медиите върнал се е заради съдебно-медицинската експертиза. Което едва ли е показател че ще се задържи задълго. Гордеещият се с българското си гражданство.

Ако не за друго, да пощади имиджа на Албена и да не я срами пред хората! Crossing Arms
Виж целия пост
# 13
При повдигнато обвинение нямаш право да напускаш пределите на страната.

Не е вярно! Трябва специално да ти е забранено!
Разбери ме правилно, не защитавам никого, в известен смисъл и моето семество е потърпевшо от катастрофа, но просто такива са ни законите.
И съм абсолютно сигурна, че се говореше и за мярката му за неотклонение "гаранция", като намеря линка е го постна...

П.П. - ето тук се споменава и гаранцията - http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2751&sectio … =2&id=0000401  и  http://www.capital.bg/show.php?storyid=374181
Виж целия пост
# 14
Максим,че провали себе си-ясно,но наистина кофти за Албена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия