Стриптизьор за моминско парти от къде???

  • 10 625
  • 9
Една от най-добрите ми приятелки ще се омъжва след няколко дни, преди да замине ще има моминско парти... Wink

Тъй като не се сетихме за кой знае колко оригинален подарък, залагаме на общоприетия шаблон, само че моля кажете и дайте координати на някой "изпитан" стриптизьор....  Grinning

Ако имате идеи и за други подаръци, споделете Simple Smile

ПС. събитието е утре вечер....
Виж целия пост
# 1
А защо просто не хванете някой образ, който не е професионален стрииптизьор?  Има всички шансове да ви забавлява повече от някой нафукан красавец.  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Да и тази идея е добра  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Една от най-добрите ми приятелки ще се омъжва след няколко дни, преди да замине ще има моминско парти... Wink

Тъй като не се сетихме за кой знае колко оригинален подарък, залагаме на общоприетия шаблон, само че моля кажете и дайте координати на някой "изпитан" стриптизьор....  Grinning

Ако имате идеи и за други подаръци, споделете Simple Smile

ПС. събитието е утре вечер....

А никви образи ... извикайте си стриптизьор , да не би всеки ден да се жени момичето .
А и ако познава момчето , ще е неловко , все пак се жени и после какво ще казва мъжа й след време -  Вечерта преди сватбата на Пешо си му лепила банкноти ...

И имайте предвид , че го правите за нея - тя трябва да се забавлява , най - вече - не да й отмъкнете подаръка .

Аз правих моминско парти на моя приятелка , но не беше в България .
Много добре се получи .  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Я погледнете този сайт: www.sekulstrip.com
Виж целия пост
# 5
Simple Smile

Само на бързо го отворих, че монитора ми е огромен и всички имат видимост  Embarassed  Mr. Green

nepukistka тук хората са понякога тесногръди и не толко "open-minded" ...
Виж целия пост
# 6
Simple Smile

Само на бързо го отворих, че монитора ми е огромен и всички имат видимост  Embarassed  Mr. Green

nepukistka тук хората са понякога тесногръди и не толко "open-minded" ...

Надявам се с това нямаш предвид мен ...
Виж целия пост
# 7
Не разбира се...

Факт е , че не всички посетители в заведението биха били очаровани от идеята...Това визирах...Но това е друга тема Wink
Виж целия пост
# 8
поръчвала съм стриптизьор (всъщност двама наведнъж) и стана супер. първо е хубаво да отидеш и да гледаш шоуто му или да видиш запис. после се уговаряте за цената. след това му даваш инфо за мацката и най-обща идея с кои си действия може да я притесни и кога да спрат. аз съм малко зла и затова им казах, че искам да поддържам визуален контакт с тях и ако преценя, че ситуацията не е приятна за мацката щях да направя жест, след който те да се разкарат по възможно най-бързия начин.
но мина супер. още се говори за тази изненада
за съжаление съм им изтрила координатите.
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви за отговорите....

Отказахме се от идеята.. Снощи купих за подарък  бельо от Etam... Mr. Green

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия