Велга или Станков ?

  • 7 428
  • 20
  Харесала съм си модели в тези две фирми,моля споделете има ли някой дивани от тях и какви са му впечатленията. Hug
Виж целия пост
# 1
една колежка си купи холова гарнитура на Станков и е много доволна Peace
Виж целия пост
# 2
Купихме си този модел на Велга, доволна съм засега, но нямам кой знае какви впечатления, защото го използваме от 2 - 3 месеца само. За седене е удобен, за спане също става.
Виж целия пост
# 3
Аз избрах Велга. Диванът е много удобен, както за стоене, така и за спане. Освен това са страшно коректна фирма във всяко едно отношение.
Виж целия пост
# 4
Ние имаме на Станков-модел С4.Не сме доволни.Дивана е от изкуствена кожа, която през лятото смърди ужасно и нищо не помага.Също така много бързо /за 6-7 месеца/ на местата, които се сяда най-често ватата/или с каквото там е пълен/ буквално се пресова и спихна.
Иначе срока си спазиха.
Сега ако купувам бих си купила диван със сваляща се дамаска, която може да се пере в перална.
Виж целия пост
# 5
Аз също имам С4 на Станков.Поръчах я със скъпа дамаска, въпреки че естествената кожа беше с около 400 лв. повече. Дамаската е испанска много светла, имитира лен, но се почиства добре.Щом успях лесно да почистя размазани шоколадови пръчици Simple Smile.Малкия диван и фотьойла са невероятно удобни. Държах големият диван да е с механизъм за спане и може би сгреших. Точно по средата дивана е твърд и не е удобно. Ползвам ги от 10 месеца засега няма проблем с пълнежа.
Виж целия пост
# 6
  Харесала съм си модели в тези две фирми,моля споделете има ли някой дивани от тях и какви са му впечатленията. Hug
Ето и снимка на С4
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=172643
Виж целия пост
# 7
Преди една година моята дилема беше същата, но се реши в полза на Станков, заради дизайна - повече ми допаднаха. Купихме "Сарина 3", но нещо не я откривам в сайта, малко я попроменихме, нашата е без лежанката, калъфите се свалят, изпират се отлично, имам два комплекта и все едно имам две различни холни гарнитури. Много лесно за поддръжка, като качество не е мръднал, удобни са.

Тук можеш да видиш "Сарина 1", "Сарина 3" е същият модел: http://www.stankov.bg/UPHOLSTERED_FURNITURE.html

А ето така я променихме и това е нашият диван:
http://good-times.webshots.com/photo/2553105050100325739gMLOuc


Виж целия пост
# 8
Ние купихме Велга, всяка вечер го разтягаме и спим на него, не е мръднал, страшно удобен, по-удобен от спалнята ни  Simple Smile
Забележки нямам, освен, че когато избирахме тапицерия се спряхме на такава, по която се лепи всичко, ама така е като не разбираме от материи  Laughing
Виж целия пост
# 9
Ние купихме Велга, всяка вечер го разтягаме и спим на него, не е мръднал, страшно удобен, по-удобен от спалнята ни  Simple Smile
Забележки нямам, освен, че когато избирахме тапицерия се спряхме на такава, по която се лепи всичко, ама така е като не разбираме от материи  Laughing

Би ли споделила кой модел по - точно имате в къщи, защото и ние ще го използваме за сън всяка вечер и все още проучвам - искам да е удобен за сън и да ми  харесва все пак.
Виж целия пост
# 10
Фантичка, не зная какъв тип гарнитура си си харесала, а и инфото ми е старо, но да ти кажа:

Имам два дивана и фотьойл, серия Канзас на Станков от 4 г. с естествена кожа. Кожата не е мръднала и нямам проблеми /засега/, въпреки набезите на малкия.

Ако изобщо ти харесва, естест. кожа е отличен вариант за поддръжка, когато някой непрекъснато маже, плюе, повръща, дриска, сополи се, драска с химикали и т.н. Simple Smile

Но холната ми масичка, дърво от същата серия, не издържа на напрежението на многобройните удари и цялата й повърхност е накълцана. Надявам се да може да се полира и лакира отново.

Т.е. за качеството от преди 4 г. нямам забележки. Наскоро някой беше пуснал силно негативна тема за Станков, намери я и я прочети и виж дали нещата наистина не са се променили за това време.
Виж целия пост
# 11
За новия апартамент си поръчахме "Станков" . Всичко беше чудесно  НО в началото - докато бяха нови /тройка , двойка с механизми и фотьойл/ . След 6 месеца фотьойла стана с дупка в седалката като че ли някой е скочил с крак  и го е пробил, пълнежа да не говорим спифна се от всякъде на места личи дървената конструкция отдолу а възглавниците които ми донесоха са шити и разшивани няколко пъти, личат дупките от тегелите . И както казва Ники стана много твърда при сядане от механизмите за които ако тръгна да разказвам  лошо ще ви стане криви та знае ли се /единия дори не може да се затваря/ С две думи - пълна скръб newsm11!!! Хващат очите но от далеч. Въпреки всичко сестра  ми си купи от "Станков" кожена /естествена/ гарнитура. И познайте какво ?! Всичко което описах по горе се случи и с нейната гарнитура. Така , че чуеш ли Станков тичай по- далече!!!       
Виж целия пост
# 12
Нямам преки впечатления нито от едните, нито от другите, но да ти кажа като прочетох тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=130934.0
не бих рискувала да си поръчам от Станков и чердже за пред вратата newsm78
Виж целия пост
# 13

"Сандра"  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Аз да попитам мамите от София, дали имат някакви впечатления от фирма "Лабиринт" защото днес си харесах диван и много ми допадна, но за качество не знам....... newsm78 ако има такива които имат в дома си или са чули някакви отзиви добри или лоши ги моля да споделят!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия