Дали нямам млечница?

  • 546
  • 6
Имам ужасно болезнени зърна, мислех че са разранени от сукането и взех крема на Авент но за сега ефект няма, а Лансинох не намерих. Дали нямам млечница, гледах в устата на бебето и няма бели петна, но и аз не знам точно какво да търся. Моля за помощ, че #Crazy
Виж целия пост
# 1
Спокойно. Не мисля , че имаш млечница. Просто гърдите ти не са "разработени" все още. И аз бях така-първия месец - даже и кръв имаше от едната. Мажех с Гармастан, но спрях и да мажа, и да ги мия на всяко кърмене и се оправиха.  Peace
Виж целия пост
# 2
Много се плашата жените с тази млечница  Confused най-вероятно наистина зърната ти не са загрубели все още, не пропускай да се мажеш редовно.
Виж целия пост
# 3
бях много зле,но като спрях да се мия преди всяко кърмене забравих за проблема не съм мазала с нищо Peaceза всеки случай като ходиш на консултация искай да ти видят зърната /ако е млечница има бели петна отпред/
Виж целия пост
# 4
Ето още нещо по темата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=33219
Виж целия пост
# 5
ми аз се мих само в болницата, и от тогава не съм и ходя гола да се проветряват и с кърма ги мазах и чакам да засъхнат ама пак.. Sick дано ми минат скоро че Shockedет така се опулвам като стане време за сукане.
Виж целия пост
# 6
ми аз се мих само в болницата, и от тогава не съм и ходя гола да се проветряват и с кърма ги мазах и чакам да засъхнат ама пак.. Sick дано ми минат скоро че Shockedет така се опулвам като стане време за сукане.

Споко, ще мине. Аз все още притрепервам като захапе малката, ама се свиква.
Спрях и Гармастан-а и не се мия преди и след кърмене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия