Два въпроса в едни- за капките против колики и захарта във водата

  • 2 542
  • 35
Синът ми е на 3 месеца давам му преди всяко хранене 15 капки Саб Симплекс и все още слагаме захар във водата? Въпросът ми е до кога да продължавам тази схема с капките при положение , че още имаме колики, вредно ли е да приема толкова много от капките, а другото питане е - докога да продължавам да слагам захар във водата?

Какво мислите по тези въпроси, момичета?
Виж целия пост
# 1
капките не са вредни.

но захарта изобщо не е трябвало да я слагаш. спри я.
Виж целия пост
# 2
Капките не помагат така или иначе, аз бих ги спряла.
Това със захарта е ужасно вредно и нередно, никога не съм го правила, постепенно намалявай и я спри окончателно колкото се може по-бързо  Peace
Виж целия пост
# 3
капките не са вредни.

но захарта изобщо не е трябвало да я слагаш. спри я.

Няма какво повече да добавя. Peace
Виж целия пост
# 4
за капките незнам
 но захарта е абсолютно вредна, ...трябва да я спреш, ако искаш можеш да слагаш по лъжичка от чайчетата на Хип - мисля бяха на 100 мл/1л., поне те са безвредни, но захар в никакъв случай
Виж целия пост
# 5
при нас капките помагаха,но аз му слагах по 10 в АМ
относно захарта във водичката.........да вярно е че е вредно ама чак пък толкова......малкия отказва да пие вода без захар и аз все още му слагам на 200мл водичка около половин кафена лъжичка.Мисля,че е по-добре да пие вода дори и с мъничко захар отколкото да не пие/а той не пие и капка ако няма захар/.Така,че избора е изцяло твой Peace
Виж целия пост
# 6
при нас капките помагаха,но аз му слагах по 10 в АМ
относно захарта във водичката.........да вярно е че е вредно ама чак пък толкова......малкия отказва да пие вода без захар и аз все още му слагам на 200мл водичка около половин кафена лъжичка.Мисля,че е по-добре да пие вода дори и с мъничко захар отколкото да не пие/а той не пие и капка ако няма захар/.Така,че избора е изцяло твой Peace

бебето ми също не пие вода, не виждам нещо страшно да е станало.
Виж целия пост
# 7
захар във водата никога не съм слагала, пили сме чайчето на Хип
а капки съм давала много малко само при нужда и ги смелях марките, защото знам че привикват и не им действа
Виж целия пост
# 8
той всъщност също ми отказва вода, така че за тия 3 месеца едва ли е поел много захар, но ще я спра.
Виж целия пост
# 9
Щом още имате колики - давай си му капките.
Захар НИКОГА не съм му слагала във водата (той и не пиеше вода, де...  За разлика от сега... ooooh!)
Виж целия пост
# 10
Никога не съм давала капки и не бих давала... вода се дава само ако бебето не е изцяло на кърма...някъде след 6 тия месец
Виж целия пост
# 11
а може ли да си пие чая на хип с копър против колики вместо вода?
Виж целия пост
# 12
Детенцето е на три месеца, нали ? ... Попитай педиатъра си за тези неща ...
Виж целия пост
# 13
Водата със захар предизвиква колики. Ако я спреш може и коликите да спрат.
Виж целия пост
# 14
Захарта е вредна за възрастни, а какво остава за децата.
Капките срещу колики - ние специално минахме без тях. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия