Четките за грим

  • 2 371
  • 33
Ползвате ли специални четки за грим и ако да- какви? Според гримьорите добрите четки и правилното им използване са съществена част от направата на добър грим. Аз лично полвам допълнителни четки за руж, пудра и понякога една за червило. За поставяне на сенки на очите какви ползвате- четка или апликатор? Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Само сенки ползвам. Слагам ги с апликатор.
Виж целия пост
# 2
С апликатор. На хубавите сенки, обикновено и апликаторите са им "свясни".
Виж целия пост
# 3
И четки, и апликатори.
Виж целия пост
# 4
Аз имам комплект четки за гримиране- плоски и кръгли, с различна дебелина.Някои са скосени и наистина улесняват гримирането.Купих си ги от един павилион, не бяха скъпи.
Имам много хубава четка за руж,професионална, на Л''Ореал,струва 8 евро.Наистина има ефект,после лицето ми става като нарисувано от художник дори и да не слагам сенки,червило и спирала.Всеки вид сенки се нанасят с различни четки-перлените с по-къса четка,мазните с по-дълга.
Виж целия пост
# 5
Всеки вид сенки се нанасят с различни четки-перлените с по-къса четка,мазните с по-дълга.

това не го знаех newsm78
Виж целия пост
# 6
Ами перлените ако са с дълга четка ще се размажат, а блясък трудно се корегира.А Мазните, ако са с къса четка ще се напластят в гънките.Кремообразните сенки най-добре се нанасят с апликатор,но се слага съвсем малко на него,правят се малки точки по клепача и после се размазва внимателно.Стои като отенък на кожата, не като допълнителен цвят.
Виж целия пост
# 7
Аз кремообразни сенки не ползвам, защото ми се събират в гънките. А може би не ги слагам като хората  newsm78
Виж целия пост
# 8
имам прекрасна четка за руж
на сенките си ползвам апликаторчетата към тях  Peace
Виж целия пост
# 9
За сенките ползвам апликатор, четка имам за червило, но рядко слагам.
Виж целия пост
# 10
имам прекрасна четка за руж



Каква марка е?
Виж целия пост
# 11
Аз кремообразни сенки не ползвам, защото ми се събират в гънките. А може би не ги слагам като хората  newsm78

Трябва да нанесеш база преди да нанесеш какъвто и да било друг грим.После може да сложиш фон де тен.Ако сложиш суха прахообразна пудра мазните сенки ще се съберат в гънките.Преди да сложиш фон де тен винаги попивай с мека салфетка.това,което се събира по гънките не са сенките, а мазнината от основата,ако е твърде много.
Виж целия пост
# 12
Аз ползвам четки-за сенки,руж,а понякога и за червило.С апликатор не съм толкова доволна от резултата.
Виж целия пост
# 13
Казвайте марки, моля ви!   bouquet
Виж целия пост
# 14
Ползвам отделни четки за пудра и руж, с естествен косъм- от пони, и апликатори за сенки от същата марка- First /испански/. Четки за сенки ползвах преди, но ми е по- удобно с апликатори. Четка за червило също имам, но така си и седи, почти не съм я ползвала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия