Детска кухня в района на бул.Мадрид?

  • 774
  • 11
Здравейте!Интересува ме какви детски кухни има в района на бул.Мадрид,като изключим Хер бебе.В скоро време ни предстои и искам да съм подготвена.Предварително ви благодаря за отговорите!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Здравей, аз не ползвам все още детска кухня, но живея на бул.Мадрид и знам че в детската градина на Васил Друмев има детска кухня, така, че провери там.
Виж целия пост
# 2
благодаря ти за отговора,още днес ще проверя  bouquet
Виж целия пост
# 3
и аз знам ,че на васил друмев има детска градина и кухня:)точно зад магазина office1superstore:)
Виж целия пост
# 4
И аз мисля скоро да се запишем за детската кухня, живея  близо до бул. "Мадрид". Не знаех, че има куня на "В. Друмев" и мислех да се запишем в Хер бебе. Ако някой разбере нещо за кухнята на "В. Друмев", пишете.
Виж целия пост
# 5
И аз мисля скоро да се запишем за детската кухня, живея  близо до бул. "Мадрид". Не знаех, че има куня на "В. Друмев" и мислех да се запишем в Хер бебе. Ако някой разбере нещо за кухнята на "В. Друмев", пишете.
за Хер бебе има изписано,но за ДК на "В.Друмев" не съм намирала.няма ли майки от нашия район,които да се включат newsm78
Виж целия пост
# 6
оказа се,че на В.Друмев говтят и разнасят храната по домовете на Хер бебе #Cussing out.явно някъде около нас трябва да има и държавна ДК,но къде ли се намира newsm78
Виж целия пост
# 7
Погледни тук:
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/148/52/

Виж целия пост
# 8
благодаря Hug
Виж целия пост
# 9
явно трябва да се обадя на някой телефон,защото излиза,че най-близката ДК е в Редута
Виж целия пост
# 10
Видях, че има кухня на "Тича"6. И двете кухни, заедно с тази на Редута, са ни много далече. Особено през зимата когато е много студено, няма как да се помъкнем натам.
Виж целия пост
# 11
да си побутна темата.питането ми все още е без отговор Crossing Arms.никой ли не взима ДК в района newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия