каква марка дамски превръзки използвате?

  • 4 073
  • 27
Здравейте!Знам, че тази тема не е за тук, но............Та вапроса ми е каква марка дамски превръзки използвате-питам, защото има много видове и незнам на кои да се спра Rolling Eyes Joy
Виж целия пост
# 1
За първи път ли се спираш?
Аз ползвам само always!
Виж целия пост
# 2
Ами аз ползвам предимно тампони, превръзки - само вечер. Но тъй като в предишната си тема казваш, че си девствена по-добре ползвай само превръзки  Peace
Виж целия пост
# 3
За първи път ли се спираш?
Аз ползвам само always!
не не използвам за първи а за 3-4 път Joy Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Ами аз ползвам предимно тампони, превръзки - само вечер. Но тъй като в предишната си тема казваш, че си девствена по-добре ползвай само превръзки  Peace
а ти какви превръзки използваш вечер?
Виж целия пост
# 5
Ами аз ползвам предимно тампони, превръзки - само вечер. Но тъй като в предишната си тема казваш, че си девствена по-добре ползвай само превръзки  Peace
а ти какви превръзки използваш вечер?

дълги
Виж целия пост
# 6
Либрес,  розовата опаковка.Страхотни са.
Виж целия пост
# 7
Либрес,  розовата опаковка.Страхотни са.
  a да на мен либрес ми харесват повече от олеис
Виж целия пост
# 8
Ами аз ползвам предимно тампони, превръзки - само вечер. Но тъй като в предишната си тема казваш, че си девствена по-добре ползвай само превръзки  Peace
а ти какви превръзки използваш вечер?

дълги
да де ама кава марка? Flutter Flutter Flutter newsm78 newsm03 newsm03
Виж целия пост
# 9
Само always. От тях и има и вечерни и за по-силните дни и за по-слабите.
Виж целия пост
# 10
ALWAYS sensitive and night
Виж целия пост
# 11
Виж целия пост
# 12
Либрес,  розовата опаковка.Страхотни са.

да. въобще гледай да са с памучно покритие, защото алергизират по-малко и не спарват.
Виж целия пост
# 13
да както одеве казах и на мен ми харесват повече либрес newsm51 newsm51 от олеис, защото либрес са памучни smile3521, а на олеис памучните са по големи  smile3534 smile3534от тези на либрес
Виж целия пост
# 14
 е не съм казала че олеис са лоши, но просто са ми малко големички сензитив!Е други отговорчета Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия