С какво да намажа изгорени пръсти?

  • 16 043
  • 25
Синът ми току що си изгори две пръстчета-или е пипнал горещия котлон или гореща тенджера.Мазах с Дефламол,но постоянно го изтрива в дрехите си.Не дава да му сложа компрес. Мога ли да го намажа с Лидокаин за да не го боли толкова, или не е препоръчително?А лед мога ли да сложа?Приемам идеи всякакви.Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
Мед Peace
Виж целия пост
# 2
о милото, съжалявам, моят е страшно палав и незнам кога и той така,....ще следя темата, успех
Виж целия пост
# 3
Дефламол веднага, дърпа изгарянето.
Бях си разляла врял чай върху краката и изгореното се сви като площ за половин час след намазването с дефламол.
Виж целия пост
# 4
Дефламол, щом това имаш под ръка, Пантогел също върши работа.
Виж целия пост
# 5
Дай му да си боцка с пръстетата в масло или маргарин.Нещо като игра Wink
Милинкото ми Cry
Да го цункаш от мен Hug
Виж целия пост
# 6
Или зехтин. Да не му изсъхва кожичката.
Душица  Embarassed
Виж целия пост
# 7
Ама той дори и да е със зехтин намазан, пак ще си го изтрива от дрехите.За това предложих да го кара да боцка с пръстчетата в маргарина(маслото).
Виж целия пост
# 8
най- добре дефламол, моя се изгори на ютията  #Crazy тов анай -помага(на мен, предполагам и на него)
ще даде ли лепенка?
мажи по много и по често от дефламола
Виж целия пост
# 9
Ох, всичко маха което намажа. Първо пробвах с маслото,после се сетих,че имам Дефламол,опитах да му залепя памуче с лепенка-не става.Ръкавицата я маха.Уффффф, тва бабе ми иде да го метна през балкона вечеееееееееее, писна ми. #2gunfire Оставила си врялото джезве с кафето на ръба на шкафа #Cussing out Добре, че не си е излял кафето върху физиономията, че тогава........
Благодаря за бързите отговори  bouquet
Виж целия пост
# 10
Дай му да си боцка с пръстетата в масло или маргарин.Нещо като игра Wink
Милинкото ми Cry
Да го цункаш от мен Hug

Много добра идея!!!

Не слагай лед!
Мажи честичко,
може и да го превържеш, но внимавай да е обилно намазано с дефламол,
че после ще го боли.

Надигна ли се мехур  Confused
Лошото е, че изгорено бавно минава  Sad
Душицата златна  Hug Hug Hug
А и ТИ се успокой  Hug Hug Hug
Ще мине  Peace
Виж целия пост
# 11
Нищо, че го избърсва Дефламола - все пак попива по малко. От време на време му мацвай мимоходом.
Виж целия пост
# 12
Мечо, какво стана с детето? Олекна ли му?
Виж целия пост
# 13
Вишневски -прави чудеса Peace
Виж целия пост
# 14
В това студено време няма да иска лед или нещо студено.
Най-добре Дефламол мацай и превързвай.1 мин. да стои на кожата и ще има ефект. Но как го видиш,че е махната превръзката и слагай наново.
А бабето.....ти си знаеш. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия