Помощ!Имам ужасно широки прасци...

  • 2 028
  • 10
Здравейте, момичета!
Честни казано, толкова съм отчаяна, че не мога да престана да мисля за това дори и на работа. тежа 51кг, 163 см, но имам ужасни крака, направо ми иде да се гръмна... CryТолкова искам да се почувствам жена и да облека някоя по-къса пола, а не мога...Моля ви за съвет...Дайте ми съвет, да започна някаква диета или друго...Обичам да тичам, да ходя по планините, но не прекалявам...А и с диетте е една одисея, но това е друга тема Grinning. Ще се радвам на всеки отговор!
Виж целия пост
# 1
Здравей Sladune  Grinning
Кг са ти съвсем добре, казвам го защото съм на същата височина като теб и мога да си представя  Grinning
Ще споделиш ли мерки в см,ако не се притесняваш ? Обиколките на прасец,бедро ? 
Иначе ми хрумва да се захванеш с гимнастика,масажи, антицелулитни кремове и здравословно хранене  Peace
Виж целия пост
# 2
аз също имам доста големи прасци,които съответно не са в следствие наднормени килограми.Аз ги имам по бащина линия...Иначе съм се интересувала много дали има някакъв(какъвто и да е ) начин да ги намаля.Фитнес инструкторите казват че няма,тъи като това е мускул,който ползваш и при най-малкото движение с крака...Не искам да те разочаровам но единствения начин е да лежиш месец( а може и повече) за да атрофира мускула и да се смали..Иначе преполагам може да се стегне и пооформи,но да се свали едва ли  Sad
Сигурна съм че не са ти толкова големи прасците,не се притеснявай и успех   bouquet
Виж целия пост
# 3
Прасеца намалява без  тренировки и движенияе,но с голяма диета на организма Peace
Виж целия пост
# 4
И аз съм на тези сантиметри, помага само стречинг и йога.
Всяко разпъване на мускула може да е от полза, опитай, резултатите проличават бързо, като си упорита.
Виж целия пост
# 5
И аз имам същият проблем  Blush Cry
Сподели, моля те Поци,  каква диета имаш предвид, какви храни трябва да се приемат и какви да се избягват. Интересно ми е дали за широки бедра и прасец е подходящо да се кара велоергометър. Имам предвид дали е възможно с велото да се отслабне в тези области или се натрупва повече мускул и би изглеждало не много красиво.
Виж целия пост
# 6
Момичета ,относно прасеца искам да споделя нещо.До преди месец бях убедена ,че прасеца ми е прекалено голям и измъкване няма.И при мен е наследствено от баща ми , тренирал е професионално класическа борба и си му е така структурата просто. Напоследък много ми се смали прасеца,защото временно спрях бягането по 6 км и съм на гладолечение с плодове и чай с мед.
Явно това ,което каза Поци работи.  Както винаги Поци  newsm20   superuu

Мисля също ,че наистина пилатес,йога и стречинг са подходящи за целта.
Успех!
Виж целия пост
# 7
И колко см е "широкия прасец", Сладуне? И аз питам защото съм с горе-долу същите мерки?
Виж целия пост
# 8
Момичета, благодаря Ви за отговорите    bouquet  Ами честно, не съм го мерила, защото ако ме види, приятелят ми ще получи удар вече, хехе...С тия комплекси  Cry Аз отдавна съм на здравословно хранене, дори разделно напоследък, та се надявам да има резултат. Явно наистина се нуждая от по-статичен спорт, че да не стимулирам допълнително нарастването на мускула...От планината няма да се откажа, вече бих отбой с катеренето, ако и това си забраня, ще умра Rolling Eyes..Затова залагам на йогата и Пилатес. А иначе килцата започнаха да слизат надолу, ще споделя след време дали има резултат  Hug
А иначе, на мен също ми е генетично заложено..тате и мама да така, неизбежно беше, ама нейсе, ще го намалим поне до възможните граници..
Благодаря и хубав уикенд!
Виж целия пост
# 9
Ми забравих ... намерих страхотни йога упражнения, обясненията са на англ, но! самите асани и слънчевия комплекс са анимирани и напълно достъпни за разгадаване.
Успех!  Grinning
Виж целия пост
# 10
леле, много съм зле, работата в събота не е  добър вариант, хехе:
http://www.hathayogalesson.com/
това е. можете да си свалите за нула време асаните:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия