ЗА АМ LACTANA BIO

  • 1 196
  • 14
 Здравейте!!!

До скоро дохранвах детето си с АМ Нутрилон. Но чух много добри отзиви за това ново мляко Lactana bio Прочетох всичко написано във форума. Попитах личната лекарка, но тя не беше чувала за него /аз леко се възмутих поне да се поинтересува, след като аз я попитах/ Моля ви още веднъж за вашите отзиви за това АМ, защото малко се притеснявам.

Предварително ви благодаря!
Виж целия пост
# 1
Понеже скоро ще тръгвам на работа, а още се кърмим със щерката, реших през деня да почна да й давам АМ. Много се чудих какво да бъде (педката ми каза да почвам с кисело мляко  Confused ) и след дълго ровене във форума се спрях точно на Лактаната. Малката го прие много добре, пие си го с удоволствие. Та от тази гледна точка мога да кажа, че съм доволна. Частната ни пед-ка също не го беше чувала - хем им рекламират какво ли не в АГ-то, но каза непременно, че ще се поинтересува.
Виж целия пост
# 2
Млякото от съвсем скоро се продава в България, затова още не го знаят педиатрите. А и те са  си свикнали с Нан-а  tooth
На мен Лактана ми го беше препоръчала приятелка, която живее в чужбина. Гледам, че вече доста майки в градинката го ползват и казват, че са много доволни, включително майки със съвсем малки бебета.
Моето педи също не го беше чувало. Аз й занесох кутията, тя го прочете внимателно и го одобри. Био продукт е, съдържа пробиотици, немско е, така че трябва да е достатъчно добро  Peace   
Ако искаш разгледай и сайта на производителите - www.lactana.eu
Виж целия пост
# 3
Момичета благодаря ви за инфото. От много четене за тези млека направо се побърках.  Живея в провинцията и мисля, че в града няма много хора ползващи това АМ, затова се обърнах към вас. Благодаря!!!
Виж целия пост
# 4
bomi,
и при нас се случи нещо подобно с педито - аз го попитах той не беше чувал, но после се запозна с него и ми разясни някои неща. И аз мисля, че е доста ново за БГ.
Не можах да вляза в линка, който си дала (може би проблемът е при мен, защото не съм на обичайното си място в момента Simple Smile). Аз лично, когато го разглеждах взех информация от българския вносител: www.njpartners-bg.com и от този немски сайт: http://www.toepfer-gmbh.de

supermami,
от мен само хубави работи за това млекце (има и предишни теми). Да, тъпо е когато педито ти "не е в час" и по-лошо като не иска "да стане в час" с въпросите на пациентите, но на мен знаеш ли колко пъти ми се е случвало и то с най-различни лекари. Да знаеш само колко гинеколози смених като щях да раждам  Confused. Ужас!
Ти къде живееш?
Виж целия пост
# 5
Ние пиехме аптамил, но след историята с бактериално заразеното мляко на милупа, реших да го сменя. Пробвах нестле джуниър, но Мия въобще не го хареса, пък и на мен не ми хареса -беше едно рядко в сравнение с аптамила. Четохмного из форумитъ, пък и в сайта на вносителите и харесах лактана био. Сега пием такова и малката много го харесва.
Виж целия пост
# 6
Пийва си го детето ми с удоволствие!
Има приятен вкус и аромат.
Моми4етата са дали линкове кьм сайта на вносители и производители.
Виж целия пост
# 7
Aз отидох в аптеката да си го поръчам.Аптекарката не беше чувала за него.   Занесох и брошурка от сп.9 месеца, ама тя каза, че никой не отговаря на дадените телефони..... Shockedи така и не успях да си го намеря. Ние сега сме на Аптамил AR, но го смесваме с Нутрилон комфорт.
Виж целия пост
# 8
Аз си го купих от аптеките Фармахит,които се намират в хипермаркет Кауфланд. На сайта на вносителя има указани и други аптеки и магазини,в които можеш да си го купиш.
Виж целия пост
# 9
Здравейте!!!

До скоро дохранвах детето си с АМ Нутрилон. Но чух много добри отзиви за това ново мляко Lactana bio Прочетох всичко написано във форума. Попитах личната лекарка, но тя не беше чувала за него /аз леко се възмутих поне да се поинтересува, след като аз я попитах/ Моля ви още веднъж за вашите отзиви за това АМ, защото малко се притеснявам.

Предварително ви благодаря!


Аз ползвам Лактана 1, което ми беше препоръчано от педиатърката. Отначало малко се притеснявах, защото млякото в градинката даже и не го бяха чували. Вече го давам около месец и сме изпили около 4 кутии. Нямам никакви проблеми, а и бебе се чувства много добре. Мнението ми е изцяло положително, въпреки че нямам наблюдения от другите млека и не мога да направя сравнение.
Виж целия пост
# 10
Това мляко за съжаление ми идва скъпо  Sad. Ще си караме на Фризолак-а, който все повече ми допада. Ако и 2-ката става, няма да пробвам повече марки, че ми писна  Naughty.
Виж целия пост
# 11
Ма моята приятелка злоядото бебе всичко плюеше, но това не отказва!  Grinning
За бебетата, които го пият знам, че не се помпат, както става от други млека!
И бебоците  им доволни и майките покрай тях  baby
За почти всички млека съм чувала по "нещо", само за това хубави отзиви има!
Виж целия пост
# 12
Момичета,
Днес от нашето магазинче си купих сп. 9 месеца от август (абе, защо го няма още новия брой  newsm78). Там има цяла страница интервю от Д-р Маруся Лилова, която е шеф на клиниката по педиатрия в Токуда. Тя обяснява положителните ефекти от всички характеристики на АМ Lactana  BIO (БИО-то, видовете бифидобактерии, пробиотиците). Малко е странно, защото никъде не споменава името на АМ, но предполагам, че става дума за него, защото само то съдържа тези качества, пък и под статията имаше реклама на lactana. Търсих да ви пратя линк, ама никъде не намерих електронен вариант, а пък е малко дълга за преписване  Tired

Предполагам, че това вече е едно много добро професионално мнение. Не съм ползвала услугите на Токуда, но доколкото ми е известно там са привлекли едни от най-добрите лекари. Което ме навежда на мисълта защо в една частна клиника, докторите са наясно с новостите (не говоря само за АМ), а пък в ДКЦ-тата масово вечно нещо не са разбрали или чули  Crossing Arms. Аз например съм икономист и все съм работила в частни фирми (някои от тях - големи мултита) и винаги всички сме се стремили да сме в час с новостите на пазара, иначе се "дъниш".... (ама това е въпрос за друг форум).

Та само още нещо по темата - продавачката ми каза, че е имало много голяма статия за тях и в някой от последните броеве на сп. Кенгуру...

     
       
Виж целия пост
# 13
  bouquet Благодаря ви момичета за това, че откликвате на моето питане. Все по-приятно ми става да ровя из форума/ е за сметка на домакинската ми работа Grinning/
Виж целия пост
# 14
Бих искала да попитам мамите, които ползват Лактана БИО дали мога да продължа да давам Лактана 1 поне до 6-7 месец, независимо че е до 4 -ти месец. Ние  сме почти на 5 месеца, но по препоръка на педиатърката продължавам с Лактана 1. Чета, че и мами ползващи други марки АМ го правят.
Благодаря Ви предварително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия