от къде формуляр за първичен избор на лекар?

  • 838
  • 8
Здравейте мами,
моля съдействайте,от къде да взема формуляра за първичен избор на лекар бебо.Тя лекарката ми каза ама аз забравих,а сега не ми отговаря на телелфона.Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
За избор на педиатър ли говорим? Никакъв формуляр не съм купувала.
Виж целия пост
# 2
От ЗК се купува формулярът.
Виж целия пост
# 3
на мен самата педиатърка ми го даде. Когато говорихме по телефона преди да родя тя ми каза че на първото посещение ще ми донесе документите. Иначе предполагам че на регистратурата в поликлиниката могат да ти кажат от къде да си купиш.
Виж целия пост
# 4
От здравната каса-носи се копие от акта за раждане-там го завеждат в някакви регистри и ти дават талон за първичен избор.
Виж целия пост
# 5
От ЗК се купува формулярът. 
Peace
на мен самата педиатърка ми го даде. Когато говорихме по телефона преди да родя тя ми каза че на първото посещение ще ми донесе документите. Иначе предполагам че на регистратурата в поликлиниката могат да ти кажат от къде да си купиш.
И на моя сладур доктора ни улесни по същия начин.  Peace
Виж целия пост
# 6
не може вече от педиатъра. от ЗК се взима. срещу копие от акта за раждане.
Виж целия пост
# 7
Явно са усложнили процедурата,но иначе-от здравната каса и би трябвало да е безплатен.Но чак пък да искат и акта за раждане..престарават се с бюрокрацията. Wink
Виж целия пост
# 8
Явно са усложнили процедурата,но иначе-от здравната каса и би трябвало да е безплатен.Но чак пък да искат и акта за раждане..престарават се с бюрокрацията. Wink

безплатен е. имам един в повече. ако някой иска...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия