АГ Варна екип-контакти

  • 1 206
  • 5
здравейте момичета!!!! някъде тук из форумите разбрах че екипа на АГ са най-добрите във Варна и то по специално д-р Маркава с д-р Александров в екип. След един неуспешен опит ин-витро през юли реших да се свържа с тях само че на 7-мия ет. в АГ ме посрещна една излючително раздразнена док. или сестра не знам точно която ми се разкрещя и ми каза да не ги търся в АГ ами Маркова в Майчин дом а Александров в кл. Кисьови до гарата ....... чудя се как не ме замери с нещо...
дайте ми някакви координати тел. за да се свържа с тях ако продължават да работят заедно а и ако не също имам нужда от лекар и не искам да си правя повече експерименти 
Виж целия пост
# 1
За Маркова можеш да си запишеш час в МД
тел. 332000
Адрес:
Медицински комплекс“Майчин дом”
ул. “Мир” No. 1
гр. Варна 9010


Александров
Клиника Кисьови
тел. 052/631 888
ул.Габрово №43 (вход от ул.Дунав) - близо е до гарата



Желая ти успех!!!
Виж целия пост
# 2
Мога да ти дам тел. на доц.Маркова 33 20 00 и 33 11 44. Записването става по телефона, а прегледите мисля, че са само в частния и кабинет със заплащане.
Виж целия пост
# 3
благодаря ви !!! както винаги бързи и точни ..... а знаете ли дали работят заедно и защо ги водят екип на АГ а трябва да ги търся на различни места ...нещо не ми е ясно newsm12 до колкото знам Маркова провежда процедурата а Александров е ембриолог. а в сайта центъра в АГ пише че д-р Козовски е в екипа....
може би звуча наивно но наистина не съм наясно а ми писна постоянно някакви лекари да ме мотат и да ми замазват очите и никой нищо да не може да ми обясни
Виж целия пост
# 4
Маркова и Ковачев(синът на д-рЧернева ) водят стимулации
Александров е ембриолог.
Козовски прави пункцията.
Виж целия пост
# 5
благодаря ви момичета изключителни сте !!!
мисля да си запиша час при Александров тази седмица и да видим той какво ще каже все пак от вас разбрах че е един от най-добрите ембриолози
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия