ZARA Outlet - детски дрехи

  • 44 895
  • 117
Исках да ви кажа, че в ЗАРА на бул. България има вече и секция за деца 1-16г, като повечето дрехи са с цени 20-30 лв.
Виж целия пост
# 1
моля кажете къде се намира
Виж целия пост
# 2
Zara  детски има също и в Sky Sity, както и на Ангел Кънчев, но там е предстоящо отваряне. В Sky Sity има много малък избор.
Виж целия пост
# 3
Исках да ви кажа, че в ЗАРА на бул. България има вече и секция за деца 1-16г, като повечето дрехи са с цени 20-30 лв.

Къде там на 'България'?
Виж целия пост
# 4
Като тръгнеш по бул.Бъргария посока Бояна подминаваш светофара с Билла и мисля че е втората или третата сграда от дясно там е и новият магазин на Найк няма как да не ги видиш.Дано си ме разбрала.
Виж целия пост
# 5
Да, точно там, където е обяснила antoniast.
Виж целия пост
# 6
Има някой много хубави дрешки,а има и някой,който вобще не ме грабнаха,ама не може всичко да е хубаво Wink но инак магазина си го бива Wink
Виж целия пост
# 7
Има, но изборът е малък, а цените колкото на новите колекции извън БГ.
Виж целия пост
# 8
Има, но изборът е малък, а цените колкото на новите колекции извън БГ.
И във Варна има детски стоки в аутлета на Зара и изборът е изключително беден, ама за цените хич няма да се съглася. Преди 2 седмици се прибрах от чужбина и пазарих за дъщеря си в ЗАРА - цените са съвсем други от тези в аутлета - пример - дънките от новата колекция са 20-35 евро, тук са 20-30 лв, блузките от новата колекция са 12-15 евро, тук са 13-15 лв.
А да не говорим,  че това което идва тук сигурно е поне 2-3 годишно.
Виж целия пост
# 9
Има, но изборът е малък, а цените колкото на новите колекции извън БГ.
И във Варна има детски стоки в аутлета на Зара и изборът е изключително беден, ама за цените хич няма да се съглася. Преди 2 седмици се прибрах от чужбина и пазарих за дъщеря си в ЗАРА - цените са съвсем други от тези в аутлета - пример - дънките от новата колекция са 20-35 евро, тук са 20-30 лв, блузките от новата колекция са 12-15 евро, тук са 13-15 лв.
А да не говорим,  че това което идва тук сигурно е поне 2-3 годишно.
Не съм съвсем съгласна за дрехите, за това колко са стари дрешките. Риза,която купихме на малко май месец от Солун я видях сега в София, както и дрешки, които са все още са сайта на Zara, но вероятно има и по стари.
Виж целия пост
# 10
Преди няколко дни минах през магазина на бул.България.Страшно съм разочарована.Много беден избор,особено за 3 годишни момиченца!Цените не са особено ниски.
Виж целия пост
# 11
Не съм предполагала, че Зара са имали подобни дрешки в колекциите си  Sick
Виж целия пост
# 12
Тези парцали , които продават в аутлетите на Зара буквално ме изумиха  ooooh!
Явно наистина ни имат за много загубени и си мислят , че ще си пробутат неща , които не стават и за кофата ...
Виж целия пост
# 13
vchera ot sky centura kypixme straxoten dunkov gashterizon za dushteria ni (2.4 ) za 25 leva...gledaiki kachestvoto cenata e mnogo   dobra..imashe i yaketa po 35 leva,i to zimni
Виж целия пост
# 14
За 2-3 г мом4е нищо.
За каката дънки -29лв
блуза -19

В Уайкики има намаление .Блузките за 2-3г мом4е са по 10-15лв.
Като ка4ество и цветове надминава Зарата .
Дънки,джинси-34лв
Комплекти анцузи 40лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия