ФОЛИЕВА КИСЕЛИНА

  • 2 958
  • 53
ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ ЛИ СТИ ПРЕМАЛИ ФОЛИЕВА КИСЕЛИНА И ОТ КОЙ МЕСЕЦ ЗАПОЧНАХТЕ ДА Я ПИЕТЕ ! МОЛЯ ДА МИ КАЖЕТЕ КАК Я ПРЕМАХТЕ ДАЛИ СЕ ПОЛУЧАВА ГАДЕНЕ ОТ НЕЯ.?
Виж целия пост
# 1
ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ ЛИ СТИ ПРЕМАЛИ ФОЛИЕВА КИСЕЛИНА И ОТ КОЙ МЕСЕЦ ЗАПОЧНАХТЕ ДА Я ПИЕТЕ ! МОЛЯ ДА МИ КАЖЕТЕ КАК Я ПРЕМАХТЕ ДАЛИ СЕ ПОЛУЧАВА ГАДЕНЕ ОТ НЕЯ.?
Започнах да я пия от потвърждаването на бремеността на ехограф до 4-5месец. Първите 3месеца получавах гадене, но след това отшумя, следователно не е било от неял.
Виж целия пост
# 2
Аз започнах да я пия в началото на бременността. Бяха едни шишенца - желязо+фолиева киселина. Сега като се сетя за вкуса им пак ми става лошо.  Sick Пиех я едвам-едвам. Гълтах я бързо и веднага пиех вода или сок.
Виж целия пост
# 3
Аз почнах да пия фолиева киселина няколко дни след като разбрах,че съм бременна.Пиех по едно хапченце на ден( а може и по две,не помня вече как беше),то си пише на опаковката, и мисля че пих докъм 5-6 месец.Попринцип е препоръчително поне до 3-ия месец.Едновременно с това си пиех и витамини,първо на Хип едни сокчета,след това витамини О мами,но никога не съм имала гадене от тях.Просто всяко хапче каквото и да е  трябва да се приема след хранене.
Виж целия пост
# 4
Пих ги три месеца от началото на бременността.
Виж целия пост
# 5
Пих фолиева киселина от както решихме да имаме бебе до четвъртия месец на бременността.
Не ми се е гадело.
Виж целия пост
# 6
Започнах я веднага щов разбрах, че съм бремена. Пиех я до третия месец, а после минах на матерна. Не ми се е гадело.
Виж целия пост
# 7
Започнах я като решихме да имаме бебе. Може би ще я пия до края на бременността. Не мисля, че гаденето се дължи на фолиевата киселина.
Виж целия пост
# 8
започнах да я пия от както разбрах че съм бременна,но не се сещам до кога,може би до 3-4 месец
Виж целия пост
# 9
Пила съм от първите съмнениея за бременност докъм четвъртия месец и с двамата,макар,че трябва да се почне още преди това/при бебеправенето/....не ми се е гадило от нея/всъщност гадило ми се е ,но не мисля,че тя е причината/.....и мисля,че е много важно да се приема-самата аз съм със Спина бифида,която доста проблеми ми е създала/все пак е в сравнително лека форма,не ми се мисли ако беше в по-сериозна/
Виж целия пост
# 10
Пих след като бях забременяла, защото гинеколога не ми каза, че трябва.  Взимала съм от 3-тия до 6-тия месец и не ми се е гадело.
Виж целия пост
# 11
Още като започнахме да правим бебето - 6 месеца, преди да забременея. До към четвъртия месец я пих.
После пак се наложи за малко заради хемоглобина, пих Феро Фолгама, което съдържа и фолиева киселина.
Виж целия пост
# 12
Започнах да я пия от началото на бременността,та до края.
Виж целия пост
# 13
Да, от началото до към 6-ти месец.
Виж целия пост
# 14
Започнах да я пия от момента в който разбрах че съм бременна до 4-ти месец.Гадене от нея не съм имала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия