Амбициозни ли сте?

  • 1 401
  • 29
Какво бихте предпочели - средна заплата, но за сметка на това почти никаква работа и възможност да си прекарвате приятно деня в хилтундрене с колегите и други занимания, които са ви приятни или добре платена работа, но як гърч. Да речем, че парите не са много важен фактор, защото има кой да допълва семейния бюджет...
Виж целия пост
# 1
Имах възможност да пробвам и двата варианта. С първия-затъпявах и затъвах, с втория се убивах от работа за нищо.
Виж целия пост
# 2
Умерено амбициозна съм.
Мога да не работя, но работя, защото ми е приятно, работата ме удовлетворява напълно. Достатъчно предизвикателна е за мозъка ми. Заплатата не я коментирам, но не защото е малка, а защото за мен тя е последния показател, който би ме ръководел в избора на работа.
Виж целия пост
# 3
Амбициозна съм ... не се гърча , взимам достатъчно .
Виж целия пост
# 4
В моментра съм в много стрнно положение-работя по 12 часа,но за сметка на това вися като идиот и се чудя в кой форум да се забия,а времето не минава.Качих 10кг,а сам млада да не кажа малка.Парите не са много,но то няма и как да са много при условие,че вися дневни,нощни!Сега от няколко дни имам възможността да сменя работата-парите са добри,но гърча е голям.Бях в голяма чуденка,но приех новата работа и сега  се чувставам полезна и удовлетворена.При мен няма кой да попълва бюджета,така че пари са решаващ фактор,а и когато имаш нещо по-добро пред себе си няма смисъл да седиш на едно място!
Виж целия пост
# 5
Имах възможност да пробвам и двата варианта. С първия-затъпявах и затъвах, с втория се убивах от работа за нищо.
Взе ми думите от устата.

Ама съм имала и трети вариант. Работа, гърч, минимални пари. Е това вече е убийствено.
Виж целия пост
# 6


Ама съм имала и трети вариант.
Да де, моя втори вариант Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Преди да имам дете, бях много амбициозна. Учех, работех на 2 места и пр.
Сега отсявам нещата по - стриктно. Заплатата и развитието  вече не са основните критерии. Важното е да не ощетявам прекалено семейството си. И без друго, времето с дъщеря ми  е съвсем малко, така че каквато и да е заплата не може да го компенсира.
Виж целия пост
# 8
А пък аз съм имала още по-весел вариант - работа, гърч и никакви пари.  Laughing
Не съм имала лека работа досега. Парите варират.
Виж целия пост
# 9
Имала съм три варианта:
Много работа, малко пари.
Много работа, достатъчно пари.
Малко работа, същите пари, като при многото работа.

Нито един не ме удовлетворява. Да поясня.
Първият е ясен. Вторият - играх хорото 7 години и ми писна, скапвах се.
В момента съм в третия вариант, но усещам, че затъпявам.
Виж целия пост
# 10
Не съм амбициозна. Ако има кой да ми попълва семейния бюджет, ВЪОБЩЕ не бих работила Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Когато дипломният ми ръководител ме попита - какви са ти амбициите? - Аз отговорих скромно, с една дума - Големи!
Виж целия пост
# 12
Мога да отговоря конкретно на питането ти в заглавието - Не. Но иначе обичам да имам работа и да работя.  Peace
Виж целия пост
# 13
Амбициозна съм ... не се гърча , взимам достатъчно .

И аз така  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Въпросът ми хрумна днес, наблюдавайки колеги, които с обезумял вид се щураха насам-натам...Заемат високи постове, със съответното възнаграждение, но се питам струва ли си всичкото това издивяване и кое те кара да търпиш това напрежение - жаждата за кариера, многото пари, наличието на мазохистични наклонности или нещо друго  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия