Любовен сладки6

  • 1 361
  • 10
Любовен сладки6

4 яйца
2 4.4. захар
125 гр. масло
4 с.л. какао
1 4.4. бра6но
50 гр. орехи (смлени)
1 ванилия
6типка сол

Разбиваме яицата,захарта,бра6ното,ванилията,6типката сол и към тях прибавяме  маслото с разтвореното в него какао (разтапяме маслото и докато е о6те е на котлона прибавяме какаото и бъркаме докато се разтвори) Сипваме сместа в намазнена и набра6нена тави4ка поръсваме с орехите и пе4ем.(може да се залее с 6околадова глазура или с друг крем които оби4ате)  

Много бързо се приготвя,не е сложно за изпълнение и е много вкусно  Peace  Бон апети
Виж целия пост
# 1
Добре звучи!Но орехите не изгарят ли?? newsm78Или има някакъв трик? ThinkingНа каква температура и колко време горе-долу се пече?
Виж целия пост
# 2
 Rolling Eyesами не ми се е слу4вало да са паднали на дъното за6тото ги с4уквам на по-малки пар4енца  пе4е се около  30 мин. за темперетурата - наи -силната на пе4ката (като се прибера 6те погледна)
Виж целия пост
# 3
 А защо се нарича любовен сладкиш ?
Виж целия пост
# 4
Измених малко една рецепт Embarassed(на приятелка),направих го за любимия 4овек и го нарекох така  Hug това е    Whistling
Виж целия пост
# 5
Извинявай, хахаха, просто името "любовен сладкиш" извика стари спомени за 1 приятел, които сега живее в Канада. Та той ми казваше, че ако взема и запържа малко "индийски канабис/коноп", след това го изхвърля и с олиото в което съм го пържила сготвя нещо, например сладкиш, наистина ще се получи любовен сладкиш... /хората, които го ядат стават доста сексуално разкрепостени/.
Виж целия пост
# 6
Извинявай, хахаха, просто името "любовен сладкиш" извика стари спомени за 1 приятел, които сега живее в Канада. Та той ми казваше, че ако взема и запържа малко "индийски канабис/коноп", след това го изхвърля и с олиото в което съм го пържила сготвя нещо, например сладкиш, наистина ще се получи любовен сладкиш... /хората, които го ядат стават доста сексуално разкрепостени/.

 smile3532 а сладкиша си го направих, невероятен е Благодаря за рецептата
Виж целия пост
# 7
често го правя този сладкиш и аз го знам под това име,но личен опит, по-добре отдолу да има хартия за печене и трябва доста да се внимава отгоре да не загори,понякога и отгоре слагам фолио леко. името си подсказва  -като го правя и после съм като разчекната Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughingсещате се Embarassed Embarassedефект има. Joy Joy Joyмного е хубав,аз отгоре му слагам или настърган шоколад и понякога смлени орехи или течен - бял и черен  chef
Виж целия пост
# 8

Любовен сладки6

4 яйца
2 4.4. захар
125 гр. масло
4 с.л. какао
1 4.4. бра6но50 гр. орехи (смлени)
1 ванилия
6типка сол

Разбиваме яицата,захарта,бра6ното,ванилията,6типката сол и към тях прибавяме  маслото с разтвореното в него какао (разтапяме маслото и докато е о6те е на котлона прибавяме какаото и бъркаме докато се разтвори) Сипваме сместа в намазнена и набра6нена тави4ка поръсваме с орехите и пе4ем.(може да се залее с 6околадова глазура или с друг крем които оби4ате)  

Много бързо се приготвя,не е сложно за изпълнение и е много вкусно  Peace  Бон апети
Захарта не е ли много  newsm78?
Виж целия пост
# 9
Ами аз оби4ам да ми е сладко Embarassed
Виж целия пост
# 10
и моята рецепта е с толкова захар,а и то сега захарта не винаги е сладка,забравих да допълня,че аз орехите,които са едро нарязани ги разбърквам в тестото и тогава пека,много е хубав Hug Hug Hug орехите вътре стават много вкусни,пробвайте и по моя начин ако искате Peace Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия