Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 27

  • 15 229
  • 301
Какво е La Redoute, как става поръчването оттам, с кои карти, размери, описания, кога пристига поръчката и как и всичко, свързано с пазаруването от там:

http://www.pazaruvane.com/2007/07/la-redoute.html



Предни теми:

Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 2
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 3
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 4
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 5
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 6
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 7
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 8
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 9
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 10
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 11
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 12
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 14
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 15
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 16
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 17
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 18
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 19
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 20
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 21
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 22
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 23
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 24
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 25
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 26
Виж целия пост
# 1
момичета чак сега видях,че якетата,които съм получила са made in China Shocked
Виж целия пост
# 2
valentina_p, трябва да поръчаш нещо, което не е намалено и да струва над 30 Евро и след това ти приспадат 15 Евро отстъпка   
Виж целия пост
# 3
момичета чак сега видях,че якетата,които съм получила са made in China Shocked

Не се учудвай, има и Made in Bulgaria, наред с Бангладеш и Филипините
Виж целия пост
# 4
Получих поръчката си от 5-ти септември.

Бях поръчала и маратонки Адидас/вече очевидно са изчерпани, защото не ги виждам на сайта/, които се оказаха много добро попадение. Че дори ми и стават. По принцип нося 37-ми номер и тези са точно този номер - поръчах ги с риск да ми са малки, но се оказа, че си отговарят на номера.
Виж целия пост
# 5
Eliona  porackata ot 06.09. ot postata li si a poluci ili ot mitnicata?
Виж целия пост
# 6
Моля ви, ако някой е поръчвал тези ботуши да сподели мнението си Simple Smile http://www.laredoute.fr/vente-bottes.aspx?productid=324107467&am … t=1&hasprev=1
Притеснява ме, че са изкуствени, а изглеждат много приятно и от вчера се чудя дали да ги поръчвам Thinking
Виж целия пост
# 7
Имам едно питане към Бу и модераторите като цяло. Трябва ли тази тема да се заключва толквоа бързо и да се пуска нова? Реално повечето първи постове са "запис". И така няколко страници "Запис" и като дойде време за обмяна на впечатления и опит и айде ключ.
Виж целия пост
# 8
момичета чак сега видях,че якетата,които съм получила са made in China Shocked

Не се учудвай, има и Made in Bulgaria, наред с Бангладеш и Филипините

Да, имам една блуза GAP, made in Bulgaria Laughing А е купувана от чужбина hahaha

Запис - не запис, нали се броят за публикации newsm78
Виж целия пост
# 9
Имам едно питане към Бу и модераторите като цяло. Трябва ли тази тема да се заключва толквоа бързо и да се пуска нова? Реално повечето първи постове са "запис". И така няколко страници "Запис" и като дойде време за обмяна на впечатления и опит и айде ключ.

Peace
Виж целия пост
# 10
Моля ви, ако някой е поръчвал тези ботуши да сподели мнението си Simple Smile http://www.laredoute.fr/vente-bottes.aspx?productid=324107467&am … t=1&hasprev=1
Притеснява ме, че са изкуствени, а изглеждат много приятно и от вчера се чудя дали да ги поръчвам Thinking

Щом ти харесват - поръчвай ги, не са скъпи.
Виж целия пост
# 11
desex има ли развитие с поръчката по факса?
Виж целия пост
# 12
А аз искам да попитам защо са изтрити темите до 20?
Вчера исках да намеря един мой пост, от юли месец, за който ме помоли една съфорумка, но темите са изтрити Confused
Виж целия пост
# 13
Да попитам по бг номерация нося 38 и тези боти кой номер да си поръчам 38 или 39 по тяхната номерация newsm78
http://www.laredoute.fr/vente-bottines-femme-on-n-est-pas-des-an … t=1&hasprev=1
Виж целия пост
# 14
Имам едно питане към Бу и модераторите като цяло. Трябва ли тази тема да се заключва толквоа бързо и да се пуска нова? Реално повечето първи постове са "запис". И така няколко страници "Запис" и като дойде време за обмяна на впечатления и опит и айде ключ.
Peace

Вместо "запис" натискайте този бутон горе в дясно

Така на мейл ще ви казва, като има нови отговори по темата. А в темата нищо не пречи човек да се включи с нещо по-смислено от 'запис', все пак  Rolling Eyes
Иначе е прието теми да се заключват на 15 страници - тук е почти като в отчетните, където една тема се изписва за 1-2 дена... Confused И наистина дразни това с 'запис' - в крайна сметка, по тази тема се пише постоянно, рядко пада даже на втора страница, следователно ще е изключително просто само да се влезе в Красива мама и да се видят новите отговори по нея. Аз например така правя, когато нямам какво да кажа по дадена тема, а искам да чета какво се пише вътре.  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия