Деца с очни проблеми-3

  • 24 328
  • 384
Ето я прясната тема,и от сега ви казвам.......,в тази искам само хубави новини и чудеса и на учениците само късмет и успех Hug
 

първа тема 
втора тема
Виж целия пост
# 1
 Grinning
да се запиша
Виж целия пост
# 2
пу,
втора  Whistling
Виж целия пост
# 3
Строй се,преброй се Mr. Green
Пу третаааааааааа Grinning
Днес е хубав ден за започване на новата ни темичка-Кръстовден е.
Миналата година на тази дата синът ми проходи,а и днес с моята любов си имаме месечинка Heart Eyes(и ние като децата си празнуваме всеки месец Mr. Green)
Виж целия пост
# 4
   Здравейте всички!!!Записвам се във новата тема.Не можахте да ме хванете миналия ден.Много съм бърза.
   Добре дошла наhristina-03.
   Мнго се радвам за Мария.Само такива новини да се споделят.СУПЕР.
Виж целия пост
# 5
   Не можахте да ме хванете миналия ден.Много съм бърза.
  
Да бе,да не си спринтьорка newsm78,така бързо бягаш ..........,недей така Mr. Green
Питах............как е детето,кога ще ми отговориш,ааааааааа Crazy.......... Hug
Виж целия пост
# 6
а и днес с моята любов си имаме месечинка Heart Eyes(и ние като децата си празнуваме всеки месец Mr. Green)
Лелеее,пропуснах Mr. Green,ама лепни една целувка на свекаро от мен,а честито и да почерпиш ,щотооооооооооо................
Виж целия пост
# 7
 Детето е добре.Малко се инати за очилата и закриването на очите,но за сега спасяваме положението.Шашкам се как ще е в дет.градина, защото мисля да я пращам от другия месец.Ти оздравя ли? Вики пебори ли се с грипчето?
А  за спринта - добра съм.Тренирала съм лека атлетика.
Виж целия пост
# 8
ДОБЪР ВЕЧЕР!  Hug ЧАКАЙТЕ МЕ УТРЕЕЕЕЕ..............  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Ооооооооооооо добре дошла Здравче много ни липсваше.Веднага раздухай как мина почивката.
Вики и мама питаш ме къде се губя ами имам си един началник та знае ли се непрекъснато гледа в екрана къде съм  и започва ние сме на работа тук а не да си пишеме във форуми.Не че много му се връзвам ама ме дразни но да си гледа работата.
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПЪРВОЛАЦИ НЕКА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ВИ НОСЯТ САМО РАДОСТ.
 smile3529 smile3535 newsm10
Виж целия пост
# 10
Детето е добре.Малко се инати за очилата и закриването на очите,но за сега спасяваме положението.Шашкам се как ще е в дет.градина, защото мисля да я пращам от другия месец.Ти оздравя ли? Вики пебори ли се с грипчето?
А  за спринта - добра съм.Тренирала съм лека атлетика.
А .........тя влезе в час .........със спринт:mrgreen: JoyНе се стряскай за гладината,ще свикне,а за очилата ,уведоми госпожата ,че държиш да не се свалят и мисля, че ще наблюдават newsm78
Ние сме добре,и двете,то аз май бях по кекавата,пих антибиотик,а тя се размина,здраво ми е детето Heart Eyes

ДОБЪР ВЕЧЕР!  Hug ЧАКАЙТЕ МЕ УТРЕЕЕЕЕ..............  Mr. Green
Я кой дошъл,бързо отчет Crazy


Вики и мама питаш ме къде се губя ами имам си един началник та знае ли се непрекъснато гледа в екрана къде съм  и започва ние сме на работа тук а не да си пишеме във форуми.Не че много му се връзвам ама ме дразни но да си гледа работата.

Баби,тегли му една майна Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Вече му я теглих но ми разваля настроението.Но смятам да си пиша когато и на когото си искам. Twisted Evil :
Виж целия пост
# 12
Ставайте, време е за кафе
Виж целия пост
# 13
Разписвамс е и аз в новата тема! Да ние честита и само хубави неща да пиешм за децата и за нас !!!

Честита месечинка  :l

Здравче, чакаме снимков материал и подробен разказ как изкарахте на почивката  Hug

Виж целия пост
# 14
  desinansitoni  мерси  bouquet,ама само кафе ли бе newsm78 Crazy Mr. Green
  nandy как сте,отдавна не си писала Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия