Здравейте:)

  • 668
  • 7
Здравейте мили съфорумки! Чета тук толкова много време- когато все още съществуваше моето "нормално семейство", после когато започнах да отглеждам дъщеря си сама преди около година, после когато влязох в нова връзка, сега когато търся отново пътя към себе си... С две думи, приятно ми е да съм част от вашата разнолика общност. Исках само да се представя официално и да ви кажа, че ми е много забавно и полезно да ви чета, намирала съм често успокоение при вас Simple Smile Не бих искала да разказвам надълго и широко моята сапунка, с течение на времето сигурно ще стане дума за глупостите ми и нелекия път към щастието, който съм избрала да извървя. В компания като вашата обаче, съм убедена, че пътуването към така бленуваното щастие е определено по-приятно

Поздрави и целувки на всички мами и малките (и големи) сладури  Hug
Виж целия пост
# 1
Здравей и ти,
Много мил постинг!
Винаги ми е странно да кажа на някого "добре дошъл", но като се замислих, то е заради широко разпространеното схващане, че някак си половин човек ако си сам,  някак се предполага да си  нещастен и още един тон общоприети предположения, свързани все с това, че да си сам е много тъжно и лошо нещо... В много случаи обаче не е така. Звучиш философски настроена и ми се струва, че щастието няма начин да не те намери...
Виж целия пост
# 2
Добре дошла и от мен  Hug
Виж целия пост
# 3
В компания като вашата обаче, съм убедена, че пътуването към така бленуваното щастие е определено по-приятно

Права си - аз поне така се чувствам, като в темите и мненията намеря отговори на много от въпросите, които ме вълнуват, безценни съвети или просто разбиране, което понякога никой друг не може да ми даде.

Здравей и от мен и до скоро!   bouquet
Виж целия пост
# 4
Здравей и от мен,обещавам ти ,че поне тук ще се чувстваш добре!!!!! Hug
Виж целия пост
# 5
Здравей и от мен! HugСъс сигурност тук винаги ще намираш утеха,ще се чувстваш уютно и ще има кой да ти подъде ръка да се изправиш в труден момент!
Виж целия пост
# 6
Здрасти!  Heart Eyes

Както май вече писах веднъж: МНОГО СМЕ! СИЛНИ СМЕ!   Mr. Green

На форумското общуване това му е най-хубавото, че винаги има кой да ти отговори - няма да чуеш "в момента няма връзка с този момер" - винаги ще се намери с кого и да си помрънкаш, и да се посмееш!

Към думите на Jaly само ще добавя, че на щастието трябва да се помага и ние сме тук, за да му помагаме  Peace
Виж целия пост
# 7
И здравейте отново:) Благодаря за милото посрещане, чувствам се наистина добре тук. И разбира се, не само разчитам на вашата подкрепа, а се надявам също да мога да давам и моята на всеки ,който има нужда
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия