Teрмус - откъде

  • 2 868
  • 13
Мами, да знаете откъде мога да се снабдя с хубав термус ...
Виж целия пост
# 1
Виждала съм в Техномаркет хубави термОси. Иначе аз си купих много хубав от м-н "Домус "на Графа, но вече няма.
Виж целия пост
# 2
Не знам какво е хубав термос да ви кажа честно, но вчера взехме такъв, метален от кауфланд, бяха на промоция, имаше от 1 л. и от 0,5 л. Метални са, полски май. Мъж ми твърди, че металните били много добри, но ще видим дали е така.
Виж целия пост
# 3
В Метро съм виждала
Виж целия пост
# 4
Не знам какво е хубав термос да ви кажа честно, но вчера взехме такъв, метален от кауфланд, бяха на промоция, имаше от 1 л. и от 0,5 л. Метални са, полски май. Мъж ми твърди, че металните били много добри, но ще видим дали е така.
а дали стават за бебета? беше писал някой, че на термуса му пишело, че не става  newsm78
Виж целия пост
# 5
ние имаме от билла - добър е....не пише да не става за бебета...то какво има да не става...
Виж целия пост
# 6
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=187669.0
ето я темата
Виж целия пост
# 7
Аз си взех преди две седмици от Метро, 0.5л. гумен е и съм много доволна!
Виж целия пост
# 8
ми четох темата - според мен наистина знака е бил да не се съхранява приготвена храна вътре или нещо от сорта....
иначе и нашия е от стандатните стъклен, е от вън пласмасов корпус...а това с хартията изобщо не го разбрах...къде я тази хартия???
Виж целия пост
# 9
Ако говориш за детски има в магазин пакостник-на дисни ,сиг. не само там ги има но там съм ги виждала Wink  Rolling Eyes
http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=44
Виж целия пост
# 10
ааа това не са термоси , а термобоксове...., но те не пазят Т толкова дълго, иначе ако трябва до 30 мин - час да направиш млякото например ще ти свършат работа - слагаш вътре едно шише бебешко с вода и си ползваш съвсем безопасно после...
Виж целия пост
# 11
Не знам какво е хубав термос да ви кажа честно, но вчера взехме такъв, метален от кауфланд, бяха на промоция, имаше от 1 л. и от 0,5 л. Метални са, полски май. Мъж ми твърди, че металните били много добри, но ще видим дали е така.
а дали стават за бебета? беше писал някой, че на термуса му пишело, че не става  newsm78

Ами нямам представа дали стават или не. Този термос е целия метален и отвътре, и отвън и според мъж ми е по-добър от останалите видове, каквито и да се (наистина хич не разбирам от такива неща). Пише, че задържат топли или студени течностите до 24 ч. Според мен е подходящ за съхранение на топла вода за направа на АМ. Вчера го купихме и не сме го пробвали все още как действа. В момента ми мирише много гадно отвътре, но предполагам,че като се измие хубаво ще се оправи.

И не са полски, май са си турски, ако това има някакво значение  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
аз знам, че в метар не е хубаво да се съхранява вода за бебе, или храна, само в емайлирани съдове метални...
Виж целия пост
# 13
Благодаря на всички за отговорите Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия