През зимата овлажнявате ли въздуха в стаята където спи бебето?

  • 5 479
  • 34
Чудя се през зимата, когато се отоплява стаята-ние ще ползваме маслен радиатор за целта-необходимо ли е да се овлажнява въздуха. Все пак ще е студено и проветряването през ноща едва ли ще е подходящо според мен, а все пак трима души ще дишаме в малката стая. Laughing
 Гледам, че се продават специални овлажнители, но дали има смисъл да се купуват. Все пак са си към 100 лева.

Аз съм харесала един, ако се наложи да купувам, ако някой ползва такъв ще съм благодарна да сподели дали е доволен или не.

Ето това е овлажнителя: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=91_93&products_id=3447
Виж целия пост
# 1
Ако сте с ПВЦ дограма, няма нужда от овлажнител.
Виж целия пост
# 2
Не,не овлажняваме с нищо.И пак се събира вода в уреда,който слагаме против конденз... ooooh!
Виж целия пост
# 3
Не е лошо да има овлажнител, но пък и не е болка за умиране ако няма - винаги можеш да поставиш влажни парцали или несхто друго над отоплителните уреди. Ние имаме един на Солак  студена пара. Знам, че е по-добре отколкото с гореща. Проблемът е че доста често трябва дас е почиства резервоара отвътре, защото имаче завъжда бактерии и ги разпръсква. Ние се сдобихме с този, защото се чудеха какво да ни подарят колегите, а ние от нищо нямахме нужда... Иначе ако трябваше аз да отделяма пари, можеше и да го пропусна. Ако ще даваш 100 лв, по-добре отиди до Технополис - там бях гледала овалжнител и йонизатор в едно. Мился, че това е по-добър вариант
Виж целия пост
# 4
И ние сме с ПВЦ дограма, но определено има нужда стаята от овлажняване на въздуха. Имам уред, който измерва влажността и ако не е включен уреда или няма пране в стаята се изсушава въздуха.
Виж целия пост
# 5
здравей Hug
ние имаме същия овлажнител Simple Smile
малката като се роди бая се 4удихме с мъжа ми дали да взимаме понеже в стаята на бебка беше под 40% влажността на въздуха.накрая купихме овлажнителя и го ползвахме то4но една седмица Whistlingсега се 4удя какво да го правя newsm78
като го пускахме да работи в стаята ставаше много влажно и се усеща хлад.на мен не ми беше приятно пък камо ли за малката,но си е до ли4ен избор все пак. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
На климатик сме, но не овлажнявам нито зиме нито лете.
Виж целия пост
# 7
По-добре си купи йонизатор.
Виж целия пост
# 8
И аз се чудя,защото в стаята въздуха става един тежък такъв...Особенно през ноща не мога да ставам на всеки час да отварям прозореца.А съм забелязала,че детето спи по-добре като проветрявам редовно.
Йонизатор откъде се купува?
Виж целия пост
# 9
По-добре си купи йонизатор.
Peace
Виж целия пост
# 10
И ние отопляваме с радиатор. Не съм купувала специален овлажнител, а слагаш върху радиатора паничка с вода и вършеше работа.
Виж целия пост
# 11
Не съм овлажнявала.
Виж целия пост
# 12
Съветвам те първо да си купиш влагомер. В часовникарските магазини продават часовник(будилник) с влагомер. Нашият го взехме за 10-12 лева. След това реши дали имате нужда от овлажнител. Нормална е влагата 50-70 процента. Аз не си купих. Въздухът се изсушаваше, но слагах вода в тавичка и намокрена хавлиена кърпа.
Виж целия пост
# 13
Не съм овлажнявала въздуха, но често проветрявах - дори в най-голямата зима преди да спи детето проветрявах стаята хубаво.
Виж целия пост
# 14
Като пускаме парното, винаги държа метална купичка с вода на радиатора, доколкото знам, това е достатътчно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия