Проблеми с тестисите при малките момченца

  • 1 298
  • 4
Моля помогнете ми със съвет!Ако  някой е преживял подобен проблем да ми помогне с личния си опит.
Имам двама синове близнаци на 1г4м.На едното момче единия тестис още не иска да слиза в торбичката си.Има го съществува в по малки размери от другия,в унгвеналния канал и не слиза.Д-р ми препоръчва да му бием хормонални инжекции  за да слезе на мястото си,преди да преминем към оперативна намеса.Според вас дали да пробвам инжекциите или да го заведа за консултация в Пирогов където смятам че ще ми предложат като вариант операция.
Виж целия пост
# 1
Здравей!
Тук си имаме даже такава тема "Операция на крипторхизъм". Намери я с търсачката, че не знам как да ти  я пусна. Там подробно е обяснено всичко, има доста момченца така. Моят син също беше опериран юли месец.
 А моят най- искрен съвет е да направите консултация с Доц. Бранков от Детска Хирургия на Пирогов. Той пише тук и с името Др. Оги.
Но погледни темата и ще ти се изяснят нещата.
И не се притеснявай...операцията е лека и не остава травма за децата! Възтановяват се удивително бързо.
Ако имаш др.въпроси....насреща съм.  bouquet
Виж целия пост
# 2
Препоръчвам ти консултация с д-р Кацаров - уролог - андролог. Успех!
Виж целия пост
# 3
Благодаря за съвета iniici,веднага ще прочета,за това писах тук защото знам че има и други майки преживяващи същото като мен.
Препоръчвам ти консултация с д-р Кацаров - уролог - андролог. Успех!
Само да попитам този доктор Кацаров в София в Пирогов ли се намира?
Виж целия пост
# 4
моля за координати на д-р Кацаров.благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия