Въпрос за смяната на млеката

  • 1 030
  • 18
От два месеца сме на Фризовом (откакто спрях да кърмя). Изписаха ни го, защото моето бебче много повръщаше. Сега обаче спря и ми се иска да сменя млякото. Искам да попитам Вие сменяли  ли сте това мляко с друго и ако да с кое? Как се отрази новото мляко на детето Ви? Ние сме на 7.5 месеца.  newsm78
Виж целия пост
# 1
опитай да го смениш с Фризолак.
А ти имаш ли предпочитания към някое друго мляко?
Виж целия пост
# 2
Нямам предпочитания за мляко и затова се чудя с кое да сменя. Дали е добре да се сменя марката изобщо?
Виж целия пост
# 3
Мисля, че няма  проблем да смениш марката щом така си решила. Избери си някакво друго мляко и опитай с него. Ако на бебето му понася добре и си го пие, то значи няма никакъв проблем.
Виж целия пост
# 4
ами не е добре да се сменят често иначе не е проблем.Аз също смених млякото , защото бебка се запече от Фризолака и ми казаха да Взема Фризовом ,но бебка отказа категорично да го яде и се наложи да го сменя с трето мляко Нутрилон с което сме и до днес и съм много доволна от него.Лично аз мога да ти препоръчам Нутрилон да взимаш , но всеки който се вклучи с мнение ще ти препоръча млякото което той ползва , така че изборът си е твой , но има много млека които запичат
Виж целия пост
# 5
Три месеца пихме Фризовом - отначало го давах защото малката, не се изхождаше по 6-7 дни /много съм доволна от него/. След това го замених с Аптамил, който и до сега пие, и него харесва, и добре се чувства. Но трябва да те предупредя, че каквото и да е АМ да избереш ще има период от около 1 седмица, в която коремчето ще се адаптира към него не си мисли, че не му понася.
Виж целия пост
# 6
Сина ми пиеше Фризовом до 6- я месец/до тогава повръщаше/.Смених го с Фризо 1,постепенно."Забърквах"от двете млека първоначално 3:1/фризовом:фризолак/,след седмица 2:1 и така до месец напълно спрях Фризовом- а.
Смяната я направи постепенно,да не започне отново да повръща и непременно с мляко от тази марка/Фризо/понеже детето до сега е било на нея и по- лесно ще я приеме и няма да има проблеми
Успех Hug
Виж целия пост
# 7
Веднъж нямаше от къде да взема Аптамил и смених с НАН, бебето ми отказваше да яде няколко дни..
Виж целия пост
# 8
Да, сменяла съм.
по пронцип се дохранваме с Фризолак. Преди два известно време бях започнала да му давам Фризовом, но не останах доволна и продължихме с Фризолака. Нямаше никакви проблеми при смяната. Peace
Виж целия пост
# 9
И ние пиехме Фризовом заради повръщането. Някъде към 4 месец постепенно спря. Пробвах да мина на Фризолак но не ни понесе - колики въпреки постепенното преминаване. Минах на Нутрилон Комфорт и до ден днешен сме на него и не съм имала никакви проблеми.
Виж целия пост
# 10
Според мен е хубаво да се продължи със серията на Фризо.Аз опитах 2 пъти да сменя марката и двата пъти се подрискахме.
Виж целия пост
# 11
и аз съм сменяла марките ..... мисля че не е проблем да се мине от една марка на друга , важното е бебчо да го харесва и да го яде  Peace Малкия примерно след като спрях да кърмя беше на Нутрилон а после мина на НАН
Виж целия пост
# 12
Аптамил  Peace
Виж целия пост
# 13
Ние бяхме на Нутрилон Комфорт, но повръшаме и док изписа Аптамил AR. Имате ли представа до кога се храни бебе с проблеми с повръщането с такъв вид мляко??? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Ние бяхме на Нутрилон Комфорт, но повръшаме и док изписа Аптамил AR. Имате ли представа до кога се храни бебе с проблеми с повръщането с такъв вид мляко??? Rolling Eyes
Докато повръща....
Поне до 6- я месец- тогава започва да намалява или да спира повръщането.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия