Използвате ли ексфолианти за тяло-какви?

  • 7 928
  • 31
Използвате ли ексфолианти за тяло-какви? Аз съм използвала и още използвам само един-clearskin-AVON,zaradi problem s pypki po gyrba....hareswa mi. A nqkoj da pohwali drug(ili da se opla4e!
Виж целия пост
# 1
В началото даже се чудех как се използва... ooooh!
Виж целия пост
# 2
Да, но не редовно. В момента- на Орифлейм, розвият.
Виж целия пост
# 3
Да, по съвет на monda поръчах Кларинс и съм много доволна  Peace
Виж целия пост
# 4
Да на Avon Olive Spa
много съм доволна

 Crazy
http://www.amazon.com/Avon-PLANET-Mediterranean-Olive-Whipped/dp … 2-9118270-8984136
Виж целия пост
# 5
И аз на Avon ползвам, различни.
Виж целия пост
# 6
Ползвам на Avon ,доволна съм.
Виж целия пост
# 7
Ползвала съм на AVON Naturals, също и на Oriflame са добри. Два пъти седмично е достатъчно да поддържаш кожата си гладка.  Много ефикасен е и пилингът с кафе - вземаш направо от филтъра на кафемашината, размесваш с малко душ-гел да се нанесе по-лесно и мажеш Flowers Bouquet Много е ободряваща миризмата на кафе, само дето се смесва с тази на душ-гела... Частичките са съвсем фини и по-твърди - резултатът е още по-мека кожа. Пробвай!
Виж целия пост
# 8
Откакто пробвах с утайката от кафе, друг ексфолиант не съм ползвала
Виж целия пост
# 9
Ползвала съм на AVON Naturals, също и на Oriflame са добри. Два пъти седмично е достатъчно да поддържаш кожата си гладка.  Много ефикасен е и пилингът с кафе - вземаш направо от филтъра на кафемашината, размесваш с малко душ-гел да се нанесе по-лесно и мажеш Flowers Bouquet Много е ободряваща миризмата на кафе, само дето се смесва с тази на душ-гела... Частичките са съвсем фини и по-твърди - резултатът е още по-мека кожа. Пробвай!

И аз се ексфолирам с кафе..Имам сега един разкошен душ гел с аромат на ванилия...Смесен с аромата на кафето си е истинска аромотерапия!
Виж целия пост
# 10
Да .  Но 1 - 2 пъти седмично.
В момента съм с този :

Виж целия пост
# 11
Да, механичен ексфолиант Simple Smile
Откакто ми попадна пилинг-ръкавица, за ексфолиант няма и да си помисля.
Това е нещо като копринено кисе и така изтърква кожата, че чак не е за вярване.
Ползва се не повече от 1-2 пъти седмично, заради риск от претриване.
Не се слага препарат, само с ръкавицата се търка и то внимателно.
Ето това е:
http://svila.jsc.googlepages.com/
В интерес на истината чак стрии не премахва, но кожата е просто невероятно изчистена.

За пъпките е хубаво да си вземеш нещо от рода на крем с антибиотик (Гентамицин или Банеоцин), и като позавехнат, тогава да действаш с ексфолиант. Не е зле да се допиташ и до лекар.
Виж целия пост
# 12
Преди ползвах ексфолиант на Avon, докато не опитах с утайка от кафе  Peace
От нея по-добро средство за ексфолиране за мен няма !
Виж целия пост
# 13
Ееееех, вие пък, а който не пие кафе какво да прави Joyкупува ексфолианти!
Виж целия пост
# 14
Ееееех, вие пък, а който не пие кафе какво да прави Joyкупува ексфолианти!

И аз не пия  Tired

но сега се замислям дали да не си купя Wink само заради пустата утайка и да варя кафе  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия