новата спирала на Орифлейм

  • 9 953
  • 188
Здравейте момичета,искам да попитам  дали някоя от вас е използвала вече новата спирала на Орифлейм  Wonder lash с триизмерна четчица и дали сте доволни от нея?
Виж целия пост
# 1
Мога да кажа само едно - невероятна е!
Виж целия пост
# 2
Страхотна е  - няма да сгрешиш, ако си я купиш!
Виж целия пост
# 3
не познавам представител на орифлейм от който да поръчам,има ли друг начин по който да го направя?
Виж целия пост
# 4
Ако си в Италия, не знам как ще стане  newsm78.
Може да помолиш твои близки или приятели да ти я поръчат от България и да ти я изпратят. Не съм сигурна дали Орифлейм имат представителство в Италия.
Виж целия пост
# 5
Спиралата е невероятна наистина!!!!! С 100 ръце гласувам за нея!!! От къде си? Ако си в Италия майка ми ще пътува до Рим след някой друг ден, брат ми е там също...Пиши ми на лични ако искаш Simple Smile
Виж целия пост
# 6
сега сме с детето в България на гости,но не знам как да си  поръчам,познавам само представители на Ейвън. А в Италия незнам дали са чували за тези фирми Grinning
Виж целия пост
# 7
Наистина ли е толкова хубава? Аз реших, че колежката ми ме баламосва нещо! Thinking На каква цена е?
Виж целия пост
# 8
Да, страхотна е Simple Smile 7,90 е
Виж целия пост
# 9
Наистина ли е толкова хубава? Аз реших, че колежката ми ме баламосва нещо! Thinking На каква цена е?
И аз бих искала да знам,заинтригувах се... Whistling
Виж целия пост
# 10
Благодаря, хем се оказа хубава и не е скъпа. Ще си поръчам! Hug
Виж целия пост
# 11
Да - смело поръчвайте - супер е
Виж целия пост
# 12
до кога ще е на промоция?
Виж целия пост
# 13
Брех, не думайте! Зарибих се и аз Laughing
Виж целия пост
# 14
Спиралата прави миглите невероятно дълги и по никакъв начин не искам да разубеждавам никого -но на мен не ми хареса,ЗАЩОТО моите мигли са дълги  #2gunfireи само спирали за бем ми стоят добре!  bouquet bowuu Така че за 7.90 можете поне да пробвате Blush Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия