Магазин за дрехи за бременни в Плевен

  • 6 084
  • 11
Здравейте,моята бременна съпруга има проблем следователно и аз има проблем Grinning. Проблема е,че в Плевен  не можем да намерим магазин за дрехи за бременни, ще бъда благодарен ако някоя съгражданка или съгражданин ни помогне.
благодарим
Виж целия пост
# 1
Аз се сещам само за този до полицията в новия търговски комплекс,но трябва да има и други.
Виж целия пост
# 2
Магазин за бременни има в комплекс "Глория Палас" ,който пък се намира до кафе Монако (с/у РДВР дето е)   Laughing 

Има и един магазин за бременни...чакай да видя как да обясня     по старата главна,веднага след магазина на Адидас (сега май го преместиха Рийбок да е там) свиваш в дясно. Вървиш  въривш докато сигнешпървата пресечка (наляво) Е точно на ъгъла на първата пресечка се намира магазин за бременни - гаражен тип. Не съм ходила лично,но казаха,че имало интересни неща!

Къде е жена ти,да се регистрира веднага при нас и да я водим на разходки  Laughing   Flutter
Виж целия пост
# 3
 ЗДРАВЕЙТЕ !   Къде точно е този магазин  който е пресечка на старата главна че аз не мога да го намеря една позната ми каза че нейна приятелка си купила от там доста сладки дрешки и били същите като на тази на Монако но  излезли с 20лева по евтино имало и бельо но не мога да го открия този магазин! ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ!  bouquet
Виж целия пост
# 4
има един в бившата "Валентина" сега незнам как се казва търговският комплекс...на главната срещу М-тел.
Виж целия пост
# 5
Toзи магазин, който е в пресечка на главаната, е в пресечката преди гръцкия магазин (синия), като слизаш към гарата. По тази уличка има доста малки магазинчета гаражен тип, този се намира на ъгъла на пресечката в ляво, водеща към д. ясла Дружба
Виж целия пост
# 6
Аз се сещам къде има.Купувала съм си хубави,модерни дрехи.Не са торби като повечето и имаше много интересни модели и цветове
Обаче не се сещам как се казваше комплекса. Малко след "Ревю", срещу магазин за дрехи Европа. Комплекс Сити ли беше,вече не помня.На най-долния етаж се намира
Виж целия пост
# 7
няма го отдавна.виж до кафе монако срещу рдвр-то
Виж целия пост
# 8
има и един срещу кафе вики до детските играчки магазина за кожени облекла на старата главна
Виж целия пост
# 9
Този магазин,който е в пресечката на старата главна, е на ул."Главинкова"49, казва се: "Мода за бременни" и има доста интересни неща.Не се стряскайте от гаражния размер,наистина има разнообразие на много прилични цени.От там си накупих сутиени за бременни и за кърмачки.
Имат и тел. за връзка: 0878/69 46 24
                                 и: 0895/63 59 10
Виж целия пост
# 10
Този,който е в к-с "Валентина" и в к-с "Глория Палас" са на една собственичка,но втория магазине по-зареден.
Виж целия пост
# 11
temata e stara
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия