Събужда се с писъци

  • 2 035
  • 15
В петък сутринта синът ми вдигна температура - 38.3. Веднага го заведохме на лекар. Оказа се и зачервено гърло. Лекарката каза да порбвам да мине без антибиотици. Изписа Панадол и Ентерол (защото имаше разстройство).
Още същия ден свали температурата - от тогава не е качвал. Разстройство също няма. Но е страшно неспокоен. Ако спи през деня - най-много два пъти по 20 минути. Нощес спа много неспокойно, като на два пъти се събуди с ужасяващи писъци. Будеше се през 15 минути, търсеше залъгалката, скимтеше. Преди малко заспа, след двайсет минути отново се събуди със същите неистови писъци. Плака, отново заспа. Докога - не знам.
Вече има девет зъба - осем предни резци и един кътник. Имам съмнения, че са го подхванали кучешките. Лигави се като никога досега - устата му непрекъснато е пълна. Мажа го с Дентинокс и усещам, че на мястото на единия горе кучешки зъб е доста по-твърдо.
Възможно ли е да са зъбите или трябва още повече да се притеснявам?...
Виж целия пост
# 1
Много е възможно да е от зъбите. Имахме такъв период скоро, точно преди да ни пробият кътниците(и на двамата по едно и също време излязоха 4-те кътника). Всичко мина за две седмици (зъбките още не бяха пробили), 2 дни след което видях зъбчетата.
Виж целия пост
# 2
Ами тези признаци който си описала ми прилича на зъби.....,абе направо си е зъби tooth
Виж целия пост
# 3
Ами тези признаци който си описала ми прилича на зъби.....,абе направо си е зъби tooth

Абсолютно  Peace
Виж целия пост
# 4
Направо си е зъби,както ми го описваш прилича на нашето-не може да спи спокойно от 3-4 нощи се събужда с писъци и плаче по цяла нощ,ако и дам Панадол се успокоява,отгоре са и подути венците и май че я мъчат кучешки зъби,защото те ми се виждат най-подути.Иначе нямаме нито един още Crazy
Виж целия пост
# 5
Лекарят прегледа ли ушите???? Ако продължава така е добре да консултирате отново детето с лекар.
Виж целия пост
# 6
Не е зъби . Аз съм правила грешката да се заблудя така и чаках два дни , защото си мислех , че са зъби . Децата така пищят от уши . Много често се случва при температура , хрема и т.н. да се засегнат и ушичките и децата наистина много ги боли . Трябва да го види лекар и задължително капки за уши .
Виж целия пост
# 7
В петък сутринта синът ми вдигна температура - 38.3. Веднага го заведохме на лекар. Оказа се и зачервено гърло. Лекарката каза да порбвам да мине без антибиотици. Изписа Панадол и Ентерол (защото имаше разстройство).
Още същия ден свали температурата - от тогава не е качвал. Разстройство също няма. Но е страшно неспокоен. Ако спи през деня - най-много два пъти по 20 минути. Нощес спа много неспокойно, като на два пъти се събуди с ужасяващи писъци. Будеше се през 15 минути, търсеше залъгалката, скимтеше. Преди малко заспа, след двайсет минути отново се събуди със същите неистови писъци. Плака, отново заспа. Докога - не знам.
Вече има девет зъба - осем предни резци и един кътник. Имам съмнения, че са го подхванали кучешките. Лигави се като никога досега - устата му непрекъснато е пълна. Мажа го с Дентинокс и усещам, че на мястото на единия горе кучешки зъб е доста по-твърдо.
Възможно ли е да са зъбите или трябва още повече да се притеснявам?...

Скоро да сте правили някоя ваксина?
Виж целия пост
# 8
Renny, ваксини скоро не е имал. Такава предстои следващия месец.


Децата така пищят от уши . Много често се случва при температура , хрема и т.н. да се засегнат и ушичките и децата наистина много ги боли . Трябва да го види лекар и задължително капки за уши .

Специално внимание обърна лекарката на ушите. Прегледа го, не даде признаци да го болят. Каза ми да го наблюдавам внимателно и ако започне да ги дърпа или чеша, предписала му е и капки, които да започна да слагам. Но за сега признаци не виждам.
Виж целия пост
# 9
И аз мисля , че не е от зъбките, защото и ние скоро боледувахме и също така беше неспокоен Rolling EyesЯвно го мъчи нещо детето, но това може да каже само специалист newsm78 Определено е от болестта Thinking
Виж целия пост
# 10
Ако трябва се консултирай и с друг лекар ...
Виж целия пост
# 11
Може и друго да е, но при дъщеря ми израстването на зъбите е съпроводено точно с това, което описваш-висока температура, разстройство, писъци през нощта и доста рев.
Виж целия пост
# 12
Абсолютно същите признаци при моето дете дори и изпищяването през нощта.....така започна при предкътниците вече има 3 и при резците са 2 долни пробили....за мен ситуацията е че е от зъбките - търпение, грижи, търпение...аз му давам вода вечер когато се събужда от болка, поуспокоява го...успех
Виж целия пост
# 13
И на мен ми прилича на зъбки.
Макар,че това,което е написала Pipinka също е вярно.За това трябва добре да се прегледа детето,за да се установи точно причината.
При една по-тежка настинка Кали беше така,и се оказа,че дясното й ушенце е възпалено.
Ако искаш консултирай се с още един лекар за всеки случай,макар че много лекари-различни мнения и човек може да се побърка...Но все пак за твое успокоение.
Пожелавам ви бързо да се оправяте!
Виж целия пост
# 14
Личи си, че не му е добре на човечето...  Confused Да не го болят ушета, чела съм, че болките са нечовешки и често от уши (или зъби) се будят с писъци...?
Бързо да се оправя малкия сладур и дано не е нещо сериозно! Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия