Какво смятате за списание "Кенгуру" и "9 месеца " и т.н.

  • 2 122
  • 12
Какво мислите за списанията "кенгуру" и "9 месеца" и т.н? Четете ли? намирате ли нещо и за вас в тези списания? Помагали ли са ви ?
Аз лично си купувам само 'Кенгуру" и много ми харесва -НЕ Е РАКЛАМА!
Виж целия пост
# 1
Аз си купувах 9 месеца докато бях бременна и много ми харесваше, вкл. и многото реклами в него, защото от там получих информация за много магазини и марки, от които нямах никакво понятие. Курсовете за бременни, които организират също са страхотни.
Сега вече не го купувам защото е насочено предимно към бременните жени и не намирам нищо полезно за себе си, пък и статиите като че ли се повтарят /то това съм го забелязала в повечето списания/.
Виж целия пост
# 2
аз си купувам МАМА , и няколко пъти Моето бебе,до 9 месеца не стигна,веднъж гледах Кенгуру ,но нещо не ми хареса -знам ли Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Не си купувам списания. Предпочитам да чета от форума и да търся в Интернет.
Виж целия пост
# 4
Досега съм си купувала "9 месеца", "Моето дете", "Мама" и "Моята бременност". Мисля, че във всяко списание може да се намери нещо полезно и интересно. Засега продължавам да чета "9 месеца". Аз не мисля, че списанието е само за бременни, има и доста материли за отглеждане на бебета и деца. Харесва ми тяхната инициатива "С  9 месеца на училище", която посещават не само бъдещи, но и настоящи майки.
Все пак мисля да си купя и от другите списания за бременност и майчинство, за да имам по-голяма база за сравнение.
Виж целия пост
# 5
Купувам си списания от време на време. Зависи какви са темите и това определя кое точно ще си взема. Общо взето полезната част от един брой е най-много 1/3. Кенгуру и 9 месеца се опитват малко повече да влизат в час с новите тенденции. Моето бебе май си тъпче на едно място. Моето дете също не е лошо. Мама не ми хареса нещо. Взех го няколко пъти и нищо интересно не намерих в него. Гледам, че има и други списания, но не съм купувала.
Общо взето голяма полза от тях няма. Стават за по-добър и все пак по-полезен заместител на Блясък, Белла и други женски спидания, където пише само за секс пози и прескъпи грозни дрехи  Laughing
Виж целия пост
# 6
Е, наистина не правиш реклама , а проучване къде да се рекламираш.
То пак същото.
Съветът ми е навсякъде.
Едни четат едно, други друго, но в крайна сметка всичко се чете.
Виж целия пост
# 7
Аз си купувам често, но не редовно Моето дете и Кенгуру - според темите.
Цитат
Общо взето полезната част от един брой е най-много 1/3.Моето бебе май си тъпче на едно място
thumbsup
Като бях бременна си купувах 9 месеца и Моето бебе, ама нещо вече не са ми интересни  Confused
 Peace
Виж целия пост
# 8
mama na koko- е НЕ! ВИЕ НАПРАВО ЩЕ МЕ РАЗБИЕТЕ!! #Cussing out Питах кое списание си взимате и четете,защото искам да разбера в кое списание за какво се пише горе-долу,за да рабера от кое да си взимам..мале какви изводи си правитее...  ooooh! абе и аз какво се занимавам-каквото искате си мислете,НЕ РЕКЛАМИРАМ НИЩО И НИКОГО! smile3516 smile3514
Виж целия пост
# 9
Ами въпросът ти е формулиран точно като проучване, така че не се сърди. Просто можеше да попиташ "Кое бебешко списание ви харесва и защо?" например. Аз съм си купувала от всичките изброени списания на пазара - "9 месеца", "Мама", "Моето бебе", "Моето дете", "Кенгуру" (а веднъж ми дадоха безплатно "Бебе") и мога да кажа какво е мнението ми за тях.
- "9 месеца" - наистина имат повече материали за бременни и малко за базови грижи за бебето. Обикновено материалите са кратки и не поднасят много изчерпателна информация. Доста от тях очевидно не са авторски и бих казала, че са малко повърхностни. Харесват ми "реалните" рубрики - проследяване на бременността по месеци и развитието на бебето. Рекламите наистина са много и можеш да получиш доста информация за пазара на бебешки стоки.
- "Мама" - често има интересни материали, но са доста "лекарски", малко скучно поднесени. Дизайнът е направо ужасен -все пак като си купиш списание искаш и нещо да видиш. Много са ми смешни продуктовите им рубрики - имам чувство, че съм ги снимала аз!
- "Моето бебе аз" - не крия пристрастията си към това списание. В него психологическите теми са най-добри (имат и консултант психолог, който всеки месец отговаря на въпорси), макар, че понякога са малко дългички. Харесва ми това, че обръщат внимание и на това как се чувства майката/ бащата, а не само на грижите за детето. А имат и рубрика за пораснали деца.Дизайнът им е супер! Аз още го чета и ми е интересно, въпреки, че излизаме от бебешката възраст. Първото списание, което започна да пуска безплатни книжки, при това много полезни. Изненадана съм от едно мнение, че тъпчели на едно място.
- "Моето дете" - чела съм няколко броя, но ми хареса. Явно се прави по чужд модел - много информация, поднесена кратко, ясно и "шарено". Добро съотношение цена/ качество. Все пак те излизат отскоро и е по-лесно да бъдат интересни, все още включват базови материали като "гърне", "кърмене" и т.н.  Хитро използваха добрата идея на "Моето бебе" и започнаха също да пускат безплатни книжки. Мисля че малко сгрешиха със заглавието, защото първия път, когато си го купих, мислех, че е за по-пораснали деца, а то се оказа "бебешко" като останалите.
- "Кенгуру" - малко ми е трудно да дам оценка, защото ми е попадал само един брой - опитват се да бъдат луксозно списание, но май само хартията им е луксозна. Нещо не ми допада особено, ама не мога да кажа точно защо. Просто не ме грабна и можах да прочета само 1 статия.
- За списание "Бебе" просто нямам думи и 50 ст. да струва пак няма да ги дам. Много смело е наречено списание, по-добре да го бяха пуснали безплатно ...
Ами това е моето скромно мнение на кратко. В заключение ... купувам си "Моето бебе" и от време на време "Моето дете".

Виж целия пост
# 10
Ввче не купувам за 2 бременности имам общо не повече от 20 бр. от 9месеца, Моето бебе, моето дете(това най ми хареса), Мама.
Писна ми от рекламите 
Виж целия пост
# 11
Понякога взимам Кенгуру,детето ми вече не е бебе и там по често намирам полезна информация.9 месеца никога не съм купувала и немога да си дам мнението.
Виж целия пост
# 12
Нееее, нито имам време да чета подобни неща, нито желание, нито излишни пари /по-добре да си купя книга или играчка за детето/. Нищо интересно, нито полезно съм намерила в няколкото броя, които се търкаляха в болницата, докато бях там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия