epilepsiq

  • 2 319
  • 5
moeto dete sasto ima epilepsiq pie rivotril konvuleks i fenoberbital i ne mu pomagat bqh me pri ivanov v plovdiv i toi se iz4erpa po deteto mi i mi kaza 4e nikakvi lekarstva ne mu pomagat i e za operaciq v 4ujbina no az ne sam saglasna sega sam pri litvinenko i pak sastoto kajete mi mili mai4eta kakvo da pravq vseki den mi pravi po edin dva pristapa
Виж целия пост
# 1
Ако можеш пиши на кирилица и опиши по подробно какви изследвания са ви правили и какви са резултатите.Колко е голямо детето?
регистрирай се и пиши в дадената вече тема Епилепсия
Виж целия пост
# 2
Според моят скромен опит, Литвиненко не е най-добрият лекар поне що се отнася до епилепсия.
Твърдението ми се базира най-вече на това, че на дете с ежедневни грандмал пристъпи той не сметна за нужно да изпише медикаменти и твърдеше "Не знам какво е това, но ще мине от самосебе си. Само бъдете спокойни и търпеливи."

Сигурно ли е, че става дума за епилепсия като основно заболяване?
Би могла да е следствие на друго и в такъв случай най-важното е да се открие основният проблем, който предизвиква епилепсията.
Виж целия пост
# 3
а според вас кой е най добрия невролог
Виж целия пост
# 4
а според вас кой е най добрия невролог
zdraveite vchera otkriha na deteto mi epiliepsiq i sega ne znam kakvo sledva ne mi obqsniha nishto po sashtestveno izpisaha mi lekarsstva i tova e. neznam kakvo da pravq neznam kak da se otnasqm s deteto. kakvi griji po speciqlni trqbva da polagam.abe izobshto nishto ne znam po vaprosa.ako mojete mi pomognete

Виж целия пост
# 5
silvenka 2
 Имаме си тема Епилепсия - 2.По добре е да пишеш на кирилица.
Колко е голямо детенцето ти,какво представляват пристъпите ви,какви изследвания ви правиха.
От къде сте и при кой невролог сте били?
Въпросите станаха множко но без тези неща не мога да кажа нищо.
Пиши в другата тема!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия