Черният молив за очи...

  • 10 495
  • 103
Много мои познати ползват черен молив, аз също. Предполагам също и повечето от вас...
Но на каква марка разчитате...Аз какъвто и да си купя след час вече е полуизбелял, ако ме разбирате какво имам в предвид...

Виж целия пост
# 1
Най, най-черният молив за очи в света е на Ив Роше и си остава такъв. Това е моят извод, незнам дали имаш наблюдения.
Виж целия пост
# 2
Най, най-черният молив за очи в света е на Ив Роше и си остава такъв. Това е моят извод, незнам дали имаш наблюдения.

Ако не е много нахално, кажи колко струва молива на Ив Роше?

А иначе аз ползвам на Bourjois - доволна съм, но не мога да кажа, че не се поизтрива лекичко, е не на първия час
Виж целия пост
# 3
 Blush Ако ви кажа, че го имам от 5 години и още го ползвам. За абит. бал си го купих, не беше скъп. Сега незнам колко е, но предполагам, че е на цената на Манхатан, Чифели - подобен род козметика.

Ама си го слагам, изобщо не ми се зачервяват нещо очите - колко срок има един молив според вас?
Виж целия пост
# 4
Аз съм за Буржоа,доволна съм
Виж целия пост
# 5
Мога да кажа, че съм много доволна от Impala.
Виж целия пост
# 6
О, незнам каква марка е, тя с времето се изтри, сега и да искам немога да я видя, но мога да кажа че е много много много черен и не избелява. Е ако сама не го махнеш може да стой с дни....
Виж целия пост
# 7
И аз съм доволна от Impala.
Виж целия пост
# 8
Burjoa е и моят  Peace рядко го използвам,обаче после няма махане...чернилка голяма  ooooh!
Виж целия пост
# 9
A пък от  BOURJOIS - Khol Contour не съм доволна. Много ми се изтрива от вътрешната част на окото.
Виж целия пост
# 10
Импала.
Виж целия пост
# 11
Ив Роше е страхотен,миналата година си го купих-5.50 лв. Peace
Виж целия пост
# 12
Peace Но ще пробвам и Ив-Роше.
Виж целия пост
# 13
макс фактор  Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
До скоро ползвах Golden Rose, но го смених с Manhattan и има разлика, в полза на втория.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия