Доволни ли сте от Seba Med крем за проблемна кожа

  • 2 322
  • 16
Здравейте

Изполвали ли сте за вашите бебета този крем  ?



Какви са ви впечатленията  от него ?

Предварително благодаря
Виж целия пост
# 1
Точно този не съм купувала.Но Beby body-milk  е супер.Качествена марка козметика е.
Виж целия пост
# 2
ползвам бебешкото олио,шампоан и боди милк и  страшно много ми харесват нещата на себа мед и за бебето и за себе си ги употребявам.
Виж целия пост
# 3
От както се е родило бебето ползвам само  Seba Med и съм много доволна. Вече 1 година и половина не съм имала никакви проблеми. Успех   bouquet
Виж целия пост
# 4
Вече 1 година използвам продуктите на Себа Мед и съм изключително доволна
Виж целия пост
# 5
Ползвам козметиката още откакто се е родил Валето и съм много доволна,но това кремче не се сещам кое е
Имаш ли снимка?
Виж целия пост
# 6
За какъв проблем по-точно мислиш да го ползваш?
Виж целия пост
# 7
Себа Мед съм ползвала тоалетно мляко, след къпане, много суха кожа имаше моето бебче и с него се оправи.
Виж целия пост
# 8
Да,доволна съм.Ползвам за дъщеря си почти цялата серия на Себамед.За нея това се оказа подходящата козметика,след като прояви алергия към Мустела.Отначало проявих недоверие към марката и я взех за поредната скъпа бебешка козметика,но се доверих на педиатърката и не съжалявам.
Виж целия пост
# 9
да следя темата,че мисля да ползваме тази козметика  Peace
Виж целия пост
# 10
Изключително доволна съм от козметиката на Себамед, особено от лосиона за тяло. Иначе точно този крем, за който питаш не сме ползвали.
Виж целия пост
# 11
САМО СЕБА МЕД - ЗА БЕБЕ И ЗА МАМА Peace
За много суха кожа може да опиташ и с МЕНАЛИНД - крем също със страхотен ефект.
Виж целия пост
# 12
Много съм доволна от козметика на Seba Med Peace
От началото използвах Бюбхен, но не и понесе на малката и започна да и се лющи кожата по лицето, по ръцете и крачетата, появи се бебешка кел по главичката  ooooh! Смених всичко със Seba Med и след 1 седмица всичко беше наред  Party
Виж целия пост
# 13
А от къде се купуват техните продукти, в аптеките има ли ги или от някъде се поръчват?
Виж целия пост
# 14
А от къде се купуват техните продукти, в аптеките има ли ги или от някъде се поръчват?
В някои аптеки има цялата серия, но аз не съм от София.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия