направление за кожен и очен лекар - спешно

  • 1 531
  • 8
Здравейте на всички!
Дъщеря ми има лек обрив на гръб4ето ве4е от седмица, водих я при педиат. и ни изписа Адвантан крем, но от него няма полза.Днес се обадих на педиа-ката да ми подготви направление за кожен лекар и тя взе да овърта, че нямало диагноза  и още други такива за да не ми даде направл-е. От няколко дни е за4ервено и едно оченце, каза ми да го плакна с лайка но същто не минава, като поисках днес направление и за това пак почна да овърта. Ясно е че не иска да дава направл-я.
 Моля за мнения как да постъпя ако въпреки всичко не иска да ми даде напр-я, според мен е длъжна, и кога мога да я сменя? Знам, че декември може да сменя личен лекар, за бебетата важи ли това?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
И за бебетата декември може смяна. А иначе би трябвало да ти даде направление, да си помисли каква е диагнозата, има доста. Питай я за каква диагноза ти е изписала Адвантан, да я сложи нея. Ей, че са прости тия лекари, все едно им ги вадим от г... тия направления. ooooh!
Виж целия пост
# 2
За малко дете мисля, че можеш по всяко време да си смениш лекаря - питай в Здравната каса. А за това, че ти отказва направление и се опитва да лекува без да е наясно за какво става въпрос - нямам думи. Кажи й че ще се оплачеш и ако не помогне наистина се оплачи. Крайно време е да започнем да си търсим правата, защото на маймуни ни направиха вече.
Успех ти желая!
Виж целия пост
# 3
За малко дете мисля, че можеш по всяко време да си смениш лекаря - питай в Здравната каса. А за това, че ти отказва направление и се опитва да лекува без да е наясно за какво става въпрос - нямам думи. Кажи й че ще се оплачеш и ако не помогне наистина се оплачи. Крайно време е да започнем да си търсим правата, защото на маймуни ни направиха вече.
Успех ти желая!
Смяната става през декември и юни, независимо от възрастта на пациента. Само за първоначалния избор на лекар месеца няма никакво значение. А за отказа от направление при крайно наложителен случай като вашия и аз нямам думи.  ooooh! newsm78 #Crazy
Виж целия пост
# 4
Благодаря на всички, които писаха!

Днес ходих при нея, но имаше много ученици, чаках доста, Марти се разплака и тръгнахме.Но утре пак съм там.

Искам да ви питам още нещо, в сряда ще ни слагат ваксина-комбинираната за шарките, може ли когато е с обрив да се слага ваксина, да не настъпят усложнения, да се съгласявам ли с ваксината? Знам, че педиат-ра трябва да реши, но вече й нямам доверие. Вие как бихте постъпили?
Сърдечно благодаря!
Виж целия пост
# 5
Аз не бих сложила ваксина и заради обрива и заради очето.
Виж целия пост
# 6
Аз не бих сложила ваксина и заради обрива и заради очето.
И аз не бих.Не и преди консултация с кожен. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
И аз бих помолила за отлагане на ваксина. Доколкото разбирам ще слагате триваксината, а тя трудно се понася от някои деца. А при някои има и обрив от нея, та как ще се различат newsm78. Вие само по гръбчето ли имате обрив? А нещо друго, като хрема например?
Виж целия пост
# 8
аз не бих сложила ваксина, ако не съм 100% сигурна че детето е здраво...а за смяната на личния лекар - мисля че ако имате серизоно оплакване - може да се сменя целогодишно, без да се чакат юни и декември...Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия