докога тече мляко?

  • 559
  • 2
Здравейте, мами! Една приятелка има такъв проблем- вече година и два месеца от както не кърми, а от едната й гърда е потекло  нещо като капчици коластра. Кърменето при нея и бебока й продължи също около година и не е пила лекарства  за спиране на кърмата.Това нормално ли е ? До сега не е имала такъв проблем.
Благоаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Стига да няма промени във вида на гърдата, уплътнения, бучки и т.н. и секретът да е само капка-две, с вид и консистенция на коластра (без кръв или други промени в него), може да е съвсем нормално. При повечето жени при стискане се появява по някоя капка с години след отбиването (при мен имаше през цялото време между двете бременности - значи 5,5 години, а първия път съм кърмила само месец и половина).
При всички случаи сега е добро време за годишните профилактични прегледи при гинеколог и на гърдите Grinning
Виж целия пост
# 2
14 години след като спрях да кърмя сина си имах по капка коластра, без това да е съпроводено с някакъв проблем. Лекаря ми смяташе че докато имам коластра няма да забременея, но не позна, няколко месеца по късно забременях с Ива.
Подкрепям Хедра че годишния преглед в много важен! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия