Почистващ препарат за съдомиялна?

  • 1 977
  • 7
Скоро разбрах, че трябвало веднъж в месеца миялната да се пуска на програма, чрез която да се прочистят разни там дюзи и маркучи със съответния препарат. Препоръчайте ми такъв - конкретен вид и място /за София/, от което да закупя. Благодаря!
Виж целия пост
# 1
За да се успокоиш, можеш да я пускаш с МЕГЛИО.
Но затлачи ли се, трябва да се почисти в сервиз.
Виж целия пост
# 2
От това да налея в самата миялна ли? И колко?
Виж целия пост
# 3
Аз купих от Технополис, някакъв препарат. Пише че се маха лепанката и се слага обърнато шишенцето в кошницата за прибори.
Не знаех, че всеки месец се пуска. Ще я пусна тези дни.
Меглио имам постоянно в къщи и  на мен ми е интересно какво количество и къде се слага( в отделението за препарата ли).
Виж целия пост
# 4
Аз съм вземала на калгонит / някъде 6-7 лева - в магазините за перилни и почистващи препарати / , но нямаше кой знае каква разлика с преди . И аз искам да разбера по колко меглио да слагам
Виж целия пост
# 5
да, в самата миялна.  не много.
Виж целия пост
# 6
Шани, не много нищо не значи Simple Smile Аз слагам две супени лъжици, не се престаравайте да ги пълните. Не, че нещо  ще стане, ама миялната ще почне да изригва пяна Mr. Green Слагам в отделението за препрат за миене.
Виж целия пост
# 7
Аз купих от Технополис, някакъв препарат. Пише че се маха лепанката и се слага обърнато шишенцето в кошницата за прибори.


И аз си купувам такова шишенце и на 2 месеца я пускам без посуда, само с него- после мирише много приятно на лимон, но аромата се запазва най-много седмица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия