Как се отразява продължителното бебеправене на семейните ви отношения?

  • 1 187
  • 13
Здравейте, момичета!
Безуспешно бебеправим вече година и три-четири месеца. В началото мъжът ми ме окуражаваше и успокояваше при всеки М. Напоследък ми се струва, че и той е доста разочарован. Може би е нормално ентусиазма по бебеправенето за толкова време да намалее. Но го чувствам някак "далечен".... И ми е много тъжно. Не знам какво да направя. Нещата не зависят от мен... Направо ме е страх от следващия М.  Cry
Виж целия пост
# 1
Няма начин,да не даде отражение...колкото и жално да е! Tired
Незнам какво да ти кажа,освен едно пожелание - скоро да стане бебето и всичко ще се нагласи.Това е единствения лек Tired ooooh! Praynig
Виж целия пост
# 2
Няма начин,да не даде отражение...колкото и жално да е! Tired
Незнам какво да ти кажа,освен едно пожелание - скоро да стане бебето и всичко ще се нагласи.Това е единствения лек Tired ooooh! Praynig

 Peace
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 3
utro77 - и при нас беше така, после пак единия от двамата започва да окуражава другия - на периоди сме
за съжаление се отразява и то не особено добре
Виж целия пост
# 4
чак отчуждение при нас няма (дано не се стигне до там), но при всяка М, моят мъж е един унил, не говори, повече от мен е разочарован даже. ама... какво да се прави... после пък ще се радваме повечко! дано е скоро!
Виж целия пост
# 5
Утро, той страда не по-малко от теб, но мъжете са малко по-различни от нас, бъди търпелива и гальовна. Laughing
Виж целия пост
# 6
Много зависи от темперамента или психологическия тип на човек, независимо дали мъж и жена. Когато има голяма разлика в настройките на партньорите, може да е по-трудно за единия, а може и за двамата, но по различен начин. Примерно ако ти имаш нужда да отделяш доста психично, емоционално и физическо време на проблема, а той е устроен да се затрупа с нови занимания и ангажименти, ти ще го отнасяш по-тежко... Но! Ако неуспехът продължи твърде дълго, ТОЙ в един момент ще рухне главоломно. Това е само един пример. Аз бих потърсила добър психолог, но като знам какво значи психолог в Б-я и че това, което имам предвид го няма още там... Някой специалист по К.Г.Юнг ви трябва и на двамата.

Искам да кажа, че неставането на бебето е един божи или вселенски знак да се вгледаме по-добре вътре в себе си. И да, хората по принцип го правят, но не винаги както е най-добре, т.е. самоизолират се, точно когато имат най-голяма нужда да изкарат нещо навън, да го споделят и така да си помогнат, да помогнат на другия, да обогатят връзката си.

 Peace
Виж целия пост
# 7
Ние също правим опити повече от година  Confused Все още не ни е станало фикс идея и мисля, че това ни спасява за сега. Аз обаче все повече и повече започвам да се впрягам всеки месец, та ще видим какво следва в отношенията ни  Confused
Виж целия пост
# 8
Здравейте, момичета!
Безуспешно бебеправим вече година и три-четири месеца. В началото мъжът ми ме окуражаваше и успокояваше при всеки М. Напоследък ми се струва, че и той е доста разочарован. Може би е нормално ентусиазма по бебеправенето за толкова време да намалее. Но го чувствам някак "далечен".... И ми е много тъжно. Не знам какво да направя. Нещата не зависят от мен... Направо ме е страх от следващия М.  Cry
А какво да кажа аз Sadве4е 6 години.....Но живота продължава,все още сме заедно,и двамата тайни4ко се надяваме да стане,но....напоследък даже и не говорим за това,така сме се разбрали,божа работа! Hug
Успех на вси4ки!
Виж целия пост
# 9
И ние опитваме от четири години вече,но не бих казала,че са се променили отношенията ни.В смисъл променили са се до толкова,че сме станали някакси като едно цяло.При мен идеята за бебе е вече идея фикс,основна и единствена цел.Но когато е необходимо съпругът ми ме връща на земята и ми показва,че има и други неща, за които си заслужава да мечтае човек.Той изцяло ме подкрепя и дори мога да кажа,че проблемното забременяване още повече ни сплоти и не знам как да го опиша.Просто сме едно цяло.Успех на всички в бебеправенето и в отношенията с половинките  bouquet
Виж целия пост
# 10
Не допускайте това да става фиск идея. Нещата никога не се случват така, както сме ги планирали. Затова просто се обичайте, а бебето ще дойде в един прекрасен ден, когато най-малко го очаквате!

Успех на всички бебеправещи!   bouquet
Виж целия пост
# 11
Ох, бебеправенето винаги се отразява - дълго, кратко - месец, година - винаги влияе на сем. отношениятя.
Както казва Ванче - правете любов, а не бебе и всичко ще е ок  Hug
Пожелавам ви късмет  Peace
Виж целия пост
# 12
Както казва Ванче - правете любов, а не бебе и всичко ще е ок 
Пожелавам ви късмет 



 newsm10
Виж целия пост
# 13
И ние опитваме от четири години вече,но не бих казала,че са се променили отношенията ни.В смисъл променили са се до толкова,че сме станали някакси като едно цяло.При мен идеята за бебе е вече идея фикс,основна и единствена цел.Но когато е необходимо съпругът ми ме връща на земята и ми показва,че има и други неща, за които си заслужава да мечтае човек.Той изцяло ме подкрепя и дори мога да кажа,че проблемното забременяване още повече ни сплоти и не знам как да го опиша.Просто сме едно цяло.Успех на всички в бебеправенето и в отношенията с половинките  bouquet

ПРава е  Цецито ....... при нас не са 4 години но някък си сме по сплотени Peace Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия