Кога на ясла след прекарана пневмония

  • 1 616
  • 4
Здравейте , мами
Вчера ни изписаха от болница след едноседмично лечение на пневмония.Сега ми дават болничен само за една седмица а не мога да я пусна на ясла толкова бързо. пневмонията беше лека но все пак на венозен антибиотик.Сега е добре освен че  разтройство и няма апетит.

Според Вас колко е необходимо да се възстанови
Сега дали е добре да я вода на Сандански в смисъл не е ли многа студено вече там
И последен въпрос от кой имуностимулант сте доволни

 
Виж целия пост
# 1
Докторът ще каже, кога! Peace
Виж целия пост
# 2

И последен въпрос от кой имуностимулант сте доволни

 
На първия въпрос не мога да отговоря,защото не съм компетентна.А за втория-Цитросепт.
Виж целия пост
# 3
Мисля, че повечето лекари ще те посъветват поне месец да не я даваш на ясла.А ако можеш и по-дълго.
Ако си решила да водиш детенце на Сандански и се притесняваш дали не е студено вече-напротив, септември и октомври са подходящи, стига да не уцелите наистина лошо време.Аз миналата година водих дъщеря ми, и даже на 5 и 6 октомви сме ходили на плаж.
Виж целия пост
# 4
Според мен поне един месец си я задръж вкъщи,за да се възстанови напълно.
За Сандански-добра идея,не мисля,че ще ви е толкова студено.Там винаги е по-топло,а и септември и октомври са подходящи месеци.
За имуностимулатора-аз лично съм давала само Есберитокс,но съм чувала добри отзиви за Бронховаксома и For Kids.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия