Лак за нокти, червилото и облеклото

  • 1 651
  • 25
Винаги ли лакът ви за нокти и червилото са ви в тон? Позволявате ли си да сте облечена в червено примерно и да сте с розов лак / червило ? Аз мисля че е проява на лош вкус
Виж целия пост
# 1
Лакът ми винаги е тъмно бордо, просто съм пристрастена към него. Гланцове най-различни слагам, но не ги съобразявам с лака. Ако е за официален повод ще се съобразя, но в ежедневието обичам да ми е шарено.
Виж целия пост
# 2
 Rolling Eyes   ами по4ти винаги съм с разли4ен лак    Blush   но гледам да подхожда поне на някоя 4аст от облеклото ми или на някои аксесоар    Peace   с това малко бебе няма как    Hug
Виж целия пост
# 3
Точно комбинацията розово - червено винаги я избягвам.
Когато съм с червен лак го съобразявам с всичко - дрехи, грим, чанта...
Докато розовото е лесно - на всичко отива и затова ми е любимо Wink
Виж целия пост
# 4
По принцип гледам да се съобразявам, особена за лака. Червило рядко слагам, по-скоро гланц, но и в двата случая за броени минути ми изчезват  ooooh!
Виж целия пост
# 5
Сега вече всичко е толкова разчупено и свободно, че трудно можеш да се олееш. Имам чувството, че е модерен кича вече. Crazy
Аз не нося червило, винаги ме е дразнело. С лака е лесно, защото нося предимно френски, безцветен или бял, но когато слагам ярък цвят, гледам да е с дрехата или друг аксесоар, като най-често съм облечена в бяло, бяло и черно и само лака е цветен (червено-розов, бордо, оранжев).
Виж целия пост
# 6
Лакът ми винаги е почти черен (много, много тъмно червено или бордо) - отива на всякакви дрехи и грим.
Виж целия пост
# 7
На ръцете ми лак, различен от френски маникюр почти никога не се появява, така че от тази гледна точка съм винаги "съчетана"  Wink Краката обикновено също са с френски, но ако в пристъп на лудост реша ,че искам тъмно бордо си съобразявам дрехите с него, когато съм със сандали/чехли. А от друга страна дрехите ми са предимно черни, така че какъвто и лак да сложа съм си ОК. Абе системата е добре обмислена и опростена  Mr. Green Червило не ползвам- само гланцове в неутрални цветове.
Виж целия пост
# 8
Rolling Eyes   ами по4ти винаги съм с разли4ен лак    Blush   но гледам да подхожда поне на някоя 4аст от облеклото ми или на някои аксесоар    Peace   с това малко бебе няма как    Hug
И аз така,но използвам светли меки тонове които на всичко отиват Hug
Виж целия пост
# 9
Използвам слетли перлени лакове, бордо, червило-прасковено и безцветен гланц, дрешките са ми по-вече черно,бяло,сиво и по-рядко розово и червено. Ако имате забележки, кажете кое да поправя Sad Confused
Виж целия пост
# 10

[/quote]
И аз така,но използвам светли меки тонове които на всичко отиват Hug
[/quote]И аз съм така.
Виж целия пост
# 11
Гледам да се съобразявам с дрехите и грима  Flutter
Виж целия пост
# 12
Рядко се лакирам.
Ползвам предимно перлени лакове- розов , бял или безцветен. Общо взето гледам да ги съчетавам цветово с дрехите, грима ми се изчерпва с черен молив и спирала, така че там няма проблеми. Flutter
Виж целия пост
# 13
Лакирвам си винаги и само с червени лакове и дрехите са ми такива, че да си отиват с червения ми лак  Grinning
Виж целия пост
# 14
Точно комбинацията розово - червено винаги я избягвам.
Когато съм с червен лак го съобразявам с всичко - дрехи, грим, чанта...
Докато розовото е лесно - на всичко отива и затова ми е любимо Wink


Подобно щях да напиша и аз!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия