Ползвате ли козметиката на децата си?

  • 2 329
  • 61
 Rolling Eyes   Ами това ми е въпроса    Hug  Аз ползвам понякога Winkа вие?
Виж целия пост
# 1
Аз лично не,но имам познати,които го правят. Ползват бебешките шампоани, пудрата и т.н. Казват,че са доволни.Има логика- нали все пак бебешките продукти са по-деликатни към кожата и косата Peace
Виж целия пост
# 2
Понякога. Лосионите за тяло и хидратиращите кремчета за очи. Както и слънцезащитните лосиони. Май към да клоня вече, спирам  Laughing
Виж целия пост
# 3
Понякога. Лятото ползвах от неговия слънцезащитен крем за в града, че се притесних да не хвана текезесарски тен от разходки и обикаляне Twisted Evil
От другата му козметика съм ползала, когато нещо мое е свършило. С бебешки шампоан не съм си мила косата, но бях чела добри отзиви тук, да взема да пробвам ли newsm78
Виж целия пост
# 4
За тяло основно разни изостанали лосиони от дъщеря ми ползвам.  Laughing
Виж целия пост
# 5
Не използвам козметиката на децата си,защото не сме на една възраст.
Виж целия пост
# 6
Ами снощи си намазах  краката с неговия крем за тяло,най-вече слънцезащитния
Виж целия пост
# 7
преди години , свих един гланц на дребната , моного беше готин Blush
Виж целия пост
# 8
Понякога  Peace
На плажа понякога ползвам слънцезащитния крем на детето
Виж целия пост
# 9
Понякога.Лосиончето за тяло на Мария е направо вълшебно.Разбрах го като се усетих,че моя е свършил.
Виж целия пост
# 10
Ползвам й от боди лосиона, но за лицето си!

Бяха си забравила крема, докато бяхме на вилата.
Виж целия пост
# 11
Понякога ползвам лосиона за тяло, когато нямам от моя в наличност.През лятото ползвах слънцезащитното мляко.
Виж целия пост
# 12
Веднъж седмично ползвам олиото от жожоба на малката за цялото си тяло, за силна хидратация след основния пилинг. Намазвам се като пехливан и седя така  известно време, за да насити кожата, след което избърсвам остатъка. Много съм доволна. Другата козметика не ползвам. Рядко, ако ми е свършил душ- гела, погвам Мустелата  Twisted Evil То май направо си я ползвам здраво, като си чета написаното  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
На плажа ползвам слънцезащитния и крем  Sunglasses
Виж целия пост
# 14
Шампоани не съм ползвала на племенниците ми, но душ-гел /ягодка в момента/ и някакви кремчета понякога, да  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия