Раждането ли започва?

  • 711
  • 6
Извинявам се ако повтарям някоя тема,но наистина нямам нерви да търся...Остава ми малко дни до термина и до днес нямах никъкви признаци за раждане, но днес имам много странни болки.Постоянни са почти целият ден, но не съм засичала през какво време.Въпросът е ,че болките са високо в корема, близо до ребрата, а не ниско долу както очаквам да са истинските контракции.Болката е доста силна, държи ми няколко секунди и ме отпуска , след известно време се повтаря.Дали това са контракции или просто имам болки в корема от настинка или от храна, едновременно с това имам и малко газове Embarassed.
Ако някой е имал подобен проблем да сподели .Притеснявам се от факта , 4е лекарят ми предписа да си слагам глобули Гино Дактарин профилактично и ако се окаже ,че почвам да раждам да не ги слагам за да не навредя на бебока!
Благодаря на всички ! Hug
Виж целия пост
# 1
Звънни на доктора си и го питай, аз не мога да ти кажа дали е така, защото моето раждане започна с изтичане на водите! Пожелавам ти леко раждане и сладко бебе!   bouquet
Виж целия пост
# 2
Обади се на лекаря си! Успех!!!
Виж целия пост
# 3
Обади се на лекар! Може да е стомашно неразположение само! Успех!
Виж целия пост
# 4
аз мислех че е колита,а се оказа че раждам Winkпопитай доки. Hug
Виж целия пост
# 5
Аз бях така преди 2 дни, ама ми мина. Може да е свързано с раждането, но може наистина да е стомаха. А контракции имаш ли, защото аз си имам, но си ги имам от 6 - 7 месец. Та и аз се чудя дали ще разбера ако не ми изтекат водите кога започвам да раждам.
Виж целия пост
# 6
При мен започнаха точно така нещата  Flutter - непостоянна, много остра, нелокализирана болка, като при гастрит. Освен това - зверско р - во Embarassed + газове. Помислих, че съм прекалила със зелената салата  Mr. Green и до последно не ми се вярваше, че болките са точно ТАКИВА. Crazy Отидох в болницата, като през цялото време си мислех, че е фалшива тревога. И като ме приеха, гледах ето така Shocked Там ми спукаха мехура и ми изтекоха водите. Не съм видяла нито тапа, нито нищо преди това.  Laughing
Така че, е напълно възможно да раждаш. И ако е така - ти желая да родиш супер леко и бързо (като мен! Wink)
 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия