Несподелената ви любов

  • 8 661
  • 108
Несподелената ви любов- с какви спомени сте от този човек ?  Grinning
Мразите го ? Обичате го ? Или... споделете  Grinning
Аз лично съм имала само една ( за момента) Нищичко не се получи... не му и казах... той може и да се досещал  Crazy  Въпреки всичко имам хубави спомени и топли чувства към този човек.
Вие сте   bouquet
Виж целия пост
# 1
Имала съм Simple Smile Към момента нито го обичам, нито го мразя, но не може да се каже и, че ми е напълно безразличен. По-скоро ако се присетя за него ме кара да се усмихна и да си спомня с носталгия за...наивността си  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Как, имала съм  Laughing Един левент, от Класическата. И писмо му писах, как страдам, страааадам  Mr. Green Добре, че не съм го пуснала (скоро го намерих у майка). Не съм го виждала от тогава.
 
Виж целия пост
# 3
Имала съм.
Всъщност любовта не беше чак толкова несподелена Mr. Green
Но не беше и напълно споделена.
Сега си мисля за него с топлина и носталгия.
Не съм го срещала много отдавна.
Виж целия пост
# 4
oooooooooooooooooo, каква прекрасна тема.
точно днес мислех за него.
това беше преди 20 години. все пак сега съм на 44 Mr. Green
той беше с 20 години по-възрастен от мен. плешив, краката му  понякога понамирисваха Mr. Green
но беше най-страхотният мъж, когото някога бях срещала. щях да го последвам накрай света.
спомням си винаги с огромна носталгия за него. бяхме приятелски семейства Twisted Evilконсумирахме тръпката веднъж. още ми треперят колената при спомена. не съжалявам за нищо. май и сега да ми каже, че ме иска, бих го последвала. сега е стар и болен, но бих била щастлива да съм до него в последните му години. ама няма шанс..........
ще ида тези дни да го видя. каня се от много време. приемам темата като знак.
Виж целия пост
# 5
каква интересна тема
аз никога не съм имала несподелена любов, така че не мисля за нея, дори не съм се сещала, че може да ми се случи

като изключа Джордж Майкъл разбира се, но след като ми пее на ушенце се брои за споделена
Виж целия пост
# 6
 Имам!В момента даже  Rolling EyesНо ще се постарая да я направя споделена Mr. Green А тръпката е неописуема наистина Mr. Green
Виж целия пост
# 7
  Нямам такава, трудно влюбчива съм, трудно импонирам на чувства, пълен темерут съм в това отношение. Май има повече заблудени несподелено влюбени в мен, погрешно разтълкували елементарната добронамереност и любезност, сигурно ме мразят, съжалявам...
 matakosmata, ти говориш за неосъществената любов, не за несподелената, да има и такава, винаги съм я намирала за красива и случваща се на мислещи хора.
Виж целия пост
# 8
Много актуална за мен тема. Все още го обичам, не мога да го заменя с друг мъж. Той е и си остава голямата ми любов, споделена или не.
Виж целия пост
# 9
Имам!В момента даже  Rolling EyesНо ще се постарая да я направя споделена Mr. Green А тръпката е неописуема наистина Mr. Green

успех
Виж целия пост
# 10
Имах и несподелена и неосъществена. Не знам коя беше по-важна за мене. Към несподелената чувствата са ми смесени, след опита който натрупах ми се струва че няма несподелена любов, има несподеленеи възприятия. Има погрешно казани думи и или по точно неказани думи. Веднъж ми се е случвало да си призная пред мъж какво искам и не хвана декиш. Или по-точно така бе представено, все още не знам дали някога ще ми се изясни, защо той ме остави на средата на нищото. Бъдещето е пред нас, може пък някой ден да му дойде акъл.
Виж целия пост
# 11
Нямам такива аз. Всички са ми споделени. Някои за кратко. След 2-3 седмици се оказваха разочарования. Обаче аз съм си такава - не обичам да гледам от страни. Несподелената любов за мен е неосъществено желание. Аз не обичам да имам неосъществени желания.
Виж целия пост
# 12
Аз вече съм споделила тук любовите си,
така че не влизат в графа несподелени.
Виж целия пост
# 13
Нямам такива аз. Всички са ми споделени. Някои за кратко. След 2-3 седмици се оказваха разочарования. Обаче аз съм си такава - не обичам да гледам от страни. Несподелената любов за мен е неосъществено желание. Аз не обичам да имам неосъществени желания.

Точно  smile3521
Виж целия пост
# 14
сега като се замисля, май първата ми любов беше несподелена. на 13 години отидох да уча в друг град. момчето беше една година по-голям от мен, от мой град и учехме в едно и също  училище. много го харесвах, беше (и още си е  Laughing) много готин и чаках с нетърпение да се засечем по автобусите, прибирайки се към родния град. гледах да седна на седалка преди или зад него с надежда да ме заговори. но само се гледахме и се изчервявахме, нищо не стана. леле, сега като се замисля какво наивно пате съм била hahaha
години след това попаднахме в една компания и като си спомняхме тези моменти, искрено се забавлявахме. оказа се, че и той ме е харесвал, но си е мислел, че няма да му обърна внимание. детска работа. но и сега като се сетя за тези емоции ми става мило и носталгично.
даже се питахме, може ли да се получи нещо между нас след толкова години, но в крайна и двамата бяхме наясно, че трябва да си остане онази чиста, наивна и детска любов. и такава си остана!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия