Жестоко ЗАХЛАСВАНЕ!? Помощ!

  • 901
  • 3
Здравейте!
Имам 3 годишен син който се захласва до посиняване, обръща очите и не може да си поеме въздух обратно. От вчера е на Детска Градина захласнал се е, аз бях предупредила лекарката, тя била взела мерки. Днес отивам, и лекарката ми каза, да си взимам детето и , че отказват да поемат отговорност. Обясних как постъпвам при захласване и какви методи използвам, тя не се съгласи.
Да съм си го гледала до 4 години и тогава пак да дойда.   #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Моля посъветвайте ме къде има специалист и при какъв лекар да го заведа за да го прегледат?
Аз трябва да почвам работа, няма кой да го гледа Sad
Благодаря предварително!    bouquet

Виж целия пост
# 1
Малката ми дъщеря се захласваше по същия начин. Само аз си знам какво съм преживявала като обърнеше очите и спреше да диша. Това се случваше до около 3 години и малко... Много четох в нета по въпроса, консултирах се и с различни лекари и това, което ми казаха е, че това не е някакво болезнено състояние, което да подлежи на лечение, а трябва да се израсте. И наистина - в един момент спря да се захласва. Сега като си плаче, плаче нормално - никога не съм предполагала, че ще се радвам когато детето ми просто си реве. Та мисълта ми е, че не съм сигурна, че има някакво лечение против захласване...Но това с детската градина направо ме изумява  Shocked Как така ще откажат да го вземат!?! Според мен нямат право... Дано да се оправят нещата   bouquet
Виж целия пост
# 2
Моя приятелка имаше същия проблем с детенцето си. И на нея и отказаха да го вземат в детска градина и тя сама си го гледаше, докато тръгна на училище. От нея знам, че този проблем се "израства" докъм 5-6 годишна възраст, но дотогава покрай детето винаги трябва да има някой, който да знае как да реагира в случай на пристъп.
Виж целия пост
# 3
Вероятно е присъщо за по-емоционалните дечица.Защо не опитате с хомеопатично лечение.
Аз на моя син, също доста чувствителен, давам капките на БАХ.Обяснявам на доктора как се държи, какво го вълнува, също и мен и той преценява какво да му даде.

Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия