Брат ми на козметик(чка)?

  • 665
  • 7
Здравейте,
бихте ли ми препоръчали козметик/-чка в София за брат ми - има акне, което много се разранява при бръснене, обаче не е ходил до сега и не е ясно дали не му е чувствителна кожата, т.е. не знам дали има значение, но тази при която аз ходя не е от най-нежните...
Опитах с търсачката: козметичен център, салон за красота, козметик и козметичка, но излезоха страшно много резултати.
Ще съм много благодарна ако споделите - ако някоя от вас е пращала брат, съпруг и т.н.
Виж целия пост
# 1
Пак ще кажа добри думи за един салон близо до нас, но това просто е факт. Едно съседско момче ходеше при козметичката там защото беше с много, ама много проблемна кожа на лицето. Това преди 2 години, когато беше пубер, на 16-17 години.  Видях го наскоро и лицето му е напълно в ред. Значи жената си е свършила работата добре според мен. Ако си наблизо до Дружба ще ти обясня къде е.
Виж целия пост
# 2
Ами не съм, обаче ако не намеря друг ще ти пиша ЛС...
Виж целия пост
# 3
Тъй като никой друг не е отговорил, ще те помоля да ми го обясниш. Praynig
Виж целия пост
# 4
А тази козметичка къде по точно се намира,че и аз си търся добра.
Виж целия пост
# 5
По-добре потърси дерматолог.
Виж целия пост
# 6
Козметичния салон където в началото водех сина ми е на бул. Хр. Ботев (номер не помня, мога да обясня на лични). Там са с доста апаратура и правят разни процедури, маски и т.н. дори и пилинги предлагат.
Сега го водя при една козметичка която ми е по-близо и взима по-евтино. Доволна съм и от нея. Лицето му е чисто, значи добре си върши работата.
Виж целия пост
# 7
@martisun: А горе-долу в кой квартал е тази втората?

Иначе може би наистина ще е по-добре първо да иде на лекар да каже какво е положението и след това на козметичка...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия