а когато сняг запръска,що ще чиним ний зимъска?

  • 2 531
  • 47
я кажете обичате ли зимата?какво правите тогава,когато разходките са поограничени?
аз обичам зимата и тогава започвам лудо шиене на гоблени!обичам я още,защото я свързвам и с Коледа! :: а вие??
Виж целия пост
# 1
Обичам зимата от две години насам. Поради причини, които съм писала тук. Мързи ме пак да ги споменавам.
Иначе не, не харесвам Коледа и Нова Година. Не харесвам да ми у студено, не харесвам да се обличам с няколко ката дрехи.  Crossing Arms
Не харесвам и снега. Мин. зима в Пловдив изобщо не валя и дано тази пак да е така. И като дете не харесвах снега, нито снежните топки и снежните човеци.
Виж целия пост
# 2
А какво ви пречи и сега да си шиете гоблените?  newsm78

От какъв зор и ние трябва да мръзнем, само защото искате да шиете гоблени???  Shocked Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
Отсега си представям зимата ...

Ще завали тихо и красиво, малките ледени кристалчета ще блестят на светлината на лампите. Общината ще ревне "Снегът ни изненада".

Вечер ще се гушкам на топло с чаша вино до единствения работещ радиатор в апартамента. А на края на месеца ще се чудя какво съм направила, че да имам 150 лв. сметка за ток и показанията на електромера пак няма да съвпадат с фактурата ....

Ще духа и варненския вятър ... но той е поносим. В сравнение с другите зимни абсурди.  Wink
Виж целия пост
# 4
А какво ви пречи и сега да си шиете гоблените?  newsm78

От какъв зор и ние трябва да мръзнем, само защото искате да шиете гоблени???  Shocked Crossing Arms
ами коледата,как да си я докараме, а?? newsm78 Joy Joy
Виж целия пост
# 5
Зима в София? - Неееееееееееееееее smile3514
Виж целия пост
# 6
харесвам зимата заради многото празници и алкохолни нощи с приятели пред каминката на топло  Mr. Green
определено не ми допада мисълта за катове дрехи и студ ,но пък аз съм в испания тук не е толкова студено и сяг почти няма  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Не обичам никак зимата и студовете, ледения вятър и разните му там простуди и вируси. Миналата зима, хем беше топло и всеки месец си бях болна поне по веднъж. Отделно скандални сметки за парно, навличане, пързаляне по поледиците и всякакви подобни екстри... Не, благодаря.
Виж целия пост
# 8
момичета много е весело с вас! Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 9
ама я си представете в тези студени нощи,плътно прегърнати под топлите завивки с вашите сладурковци!! Hug
Виж целия пост
# 10
ама я си представете в тези студени нощи,плътно прегърнати под топлите завивки с вашите сладурковци!! Hug
определено звучи по примамливо от това да се хлъзгаме потни на 45 градуса
и да стоим на един метър разтояние
Виж целия пост
# 11
Мразя зимата - действа ми страшно депресиращо. Студено, кално, гадно, тъмно. С нищо не ме радва. Дори и Коледата ми се помрачава от факта, че е през зимата. Какво лошо има да е през лятото - в Австралия също си имат Коледа, нищо че не е зима! И в Калифорния.
Виж целия пост
# 12
Зима в София? - Неееееееееееееееее smile3514
Crazy то не е бяла пухкава зима, а е люд вятър, не обичам зимата!
 Въпреки, че кожа пред камина, червени вина, пантофи с животни, мляко с какао, къщичка в планината ... ме изкушават, но само като си помисля ...  cold
Виж целия пост
# 13
Обичам, обичам!
Обичам навън да е студено, да се прибера вечер на топло, да си направя чай, да се сгуша в онова-нещо-дет-баба-ми-го-оплете-в-първи-курс, да си слушам коледно-зимната компилация и да си пиша на лаптопа. Или с Иц да се гушим в одеалата и да играем на игри.
Обичам и да вали истински сняг! Както по-миналата година в Етрополе...
Иначе зимата в София си е кофти, да. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
ама я си представете в тези студени нощи,плътно прегърнати под топлите завивки с вашите сладурковци!! Hug

бе да ти кажа, и това омръзва.
Благодарим за зимата, но ако няма сняг, не щем. Зима в София - наистина Нееееееееееееееее!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия