все на 40та минута се буди

  • 401
  • 2
заспиваме само на гърда да уточня. вечер си спим двете понеже суче 1 път през нощта. а през деня като заспи и я оставя в леглото, все на 40 мин се буди или на 45 мин. като по часовник. и пак сс сучене се успокояваме и заспиваме. има и случаи, когато не иска да пусне гърдата и си отспиваме остатъка залепени една за друга.

сега не ми пречи доакто съм у дома, но докога ли така? след 2те години акто тръгне на детско заведение как ще се приспива???? отдавна искам да пусна това питане, моля споделете, ако сте били като нас. и как решихте ситуацията?
  bouquet
Виж целия пост
# 1
Моето дете е на АМ и пак като заспи не спи повече от 30-40 минути през деня. Пред нощта се буди 1-2 пъти, но пие само водичка.

А задължително ли е на детското заведение децата да спят през деня? Едва ли всички са "научени", не мисля, че трябва да се тревожиш за това.
Виж целия пост
# 2
От кърменето ще да е. Аз не съм кърмила и дечко си спи... В смисъл, не мисля, че е заради кърмата, а от "пристрастяване" към процеса на кърмене. Ако те притеснява, можеш да доиш и да даваш папо от шише. А ако не те смущава - какво ти пука, ако и на двете ви е приятно?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия